Problem z misją - mod

+
Status
Not open for further replies.
Problem z misją - mod

Mam misje poboczną z tym dentystą zaniosłem mu już wszystko ale brakuje mi tych czaszek tych barghestów żeby dostać ten miecz...Pomyślałem że w tym D'jinii dodam sobie jakoś np do beczki w domu Kalksteina jedną taką czaszkę i sobie ją po prostu wezmę...Ale nie wiem jak to zrobić...Otwieram jeden z modułów tam mam areas i lokacje ale nie widze żadnej lokacji z V rozdziału.Ktoś mógłby mi powiedzieć jak to zrobić? Albo zrobić takiego moda żebym go sobie wkleił po prostu do folderu Data\overridePROSZĘ O POMOC!!!Chce sobie zrobić wszystkie misje poboczne a tej nie mam jak ukończyć w 100%....
 
A nie łatwiej by było użyć edytora save'ów i dodać sobie miecz od dentysty (Mahakamski Sihill)?Nie mówiąc już, że dentysta z tego co pamiętam to skupuje zęby... i czaszki barghesta nie weźmie.Ostatnim zębem potrzebnym do ukończenia questa jest "Ząb słynnego pięściarza".PS. Czy mi się wydaje, czy to jest międzynarodowa a nie polska sekcja forum?
 
Dzięki za rade :)Wziąłem tego edytora savów do wersji rozszerzonej i dodałem sobie czaszkę barghesta :)I dentysta ją kupił bo to jest czaszka a w czaszce są żeby :dWolałem zrobić sobie questa i mieć miecz niż po prostu dać sobie miecz do ekwipunku...
 
Ha, czyli jednak dentysta kupował czaszkę :p Wydawało mi się, że nie.Nie pamiętałem też czy edytorem można było dodawać komponenty alchemiczne itp. bo wiem, że ma pewne ograniczenia.Ale cieszę się skoro problem jest rozwiązany. W takim razie możesz zamknąć temat :)Pozdrawiam.
 
Witamy na forum.Czy autor wątku nie zauważył, że wszystkie wątki na około są po angielsku? Zła część forum, zły dział i powielony wątek.Tu jest właściwy wątek: http://tw1.thewitcher.com/forum/index.php?topic=5870.0Zamykam.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom