Problem z misją Pełna Kolekcja Kart (BUG?)

+
Problem z misją Pełna Kolekcja Kart (BUG?)

Witam,
mam problem z skolekcjonowaniem wszystkich kart do gwinta. Grę przechodzę po raz drugi i w obu przypadkach przeszedłem wszystkie misje związane z rozgrywkami włącznie z turniejem w passiflorze i zadaniem od zoltana, kupowałem wszelkie dostępne karty od handlarzy jakich tylko napotkałem oraz nie dostaję już kart żadnej z frakcji podczas gier ze sprzedawcami.
Poszukałem również list kart w internecie i wydaję mi się że żadnej nie pominąłem, uwzględniając dowódców oczywiście.
Prawdopodobnie może to być jeden z bugów, jakich w grze w tej chwili nie brakuje, jednak gdyby ktoś przypadkiem odnalazł kartę w jakimś dziwnym miejscu lub ma inne obiekcje odnośnie tego problemu niech odpowie.
 
To nie bug jest świetna strona http://www.gwentcards.com/ lecz nie uwzględnia tego iż żywiołaków ognia jest x2 oraz Biedna P***a piechota 4 a nie 3 bądź 2 jak niektóre serwisy pokazują. Polecam przełączyć się na wersję anglojęzyczną z pomocą tej strony zaznaczyć każdą kartę jaką mamy w ekwipunku i szukać w lokacjach które wskaże strona. A jeśli np brakuje Ci karty która występuję np. w ilości sztuk 5 to nie zaznaczaj np 4 tylko sprawdź każdą z 5 lokacji bo nigdy nie wiadomo którą się pominęło. Przyznam że ten quest zajął mi najwięcej czasu, ale satysfakcja gwarantowana.
 
Wszystko spoko z tym że mam wszystkie karty, nie mam tylko na 1 kupce 3 szt. Poor Fucking Infanty (mam 3 kupki po 2/1/1) Nie zaliczy mi za chiny ludowe :/

Mam prośbę. Jak ktoś zaliczył tego questa prosił bym o napisanie czy mu zaliczyło majac Poor Fucting Infanty (biedna piechota) nie w jednej kupce 3 sztuki.
 
Last edited:
Wszystko spoko z tym że mam wszystkie karty, nie mam tylko na 1 kupce 3 szt. Poor Fucking Infanty (mam 3 kupki po 2/1/1) Nie zaliczy mi za chiny ludowe :/

Mam prośbę. Jak ktoś zaliczył tego questa prosił bym o napisanie czy mu zaliczyło majac Poor Fucting Infanty (biedna piechota) nie w jednej kupce 3 sztuki.


Mam ten sam problem. Zebralem wszystkie karty a pucharek nie wpadl. Prosze o pomoc
 
Last edited:
Nie wiem czy sprawa jeszcze aktualna, ale w razie czego napiszę.
Co do waszej obawy, że zadanie nie jest zaliczane przez układ kart Biednej Pierdolonej Piechoty - nie ma powodu do obaw. Każdy tak ma, a poza tym, wystarczy posiadać jeden egzemplarz każdej z kart. Ja zaliczyłem zadanie bez większych problemów.
Upewnijcie się, że wykonaliście zadanie z druidem niemową w okolicy Dębu Gedyneith. W nagrodę za wykonanie tego zadania otrzymujemy kartę Iorvetha. Pochodźcie jeszcze po karczmarzach, szczególnie na Skellige (nie pomijajcie pomniejszych wysepek), być może jakieś przegapiliście.
Jedynie to przychodzi mi w tej chwili do głowy, bo jeżeli zakończyliście wszystkie zadania powiązane z rozgrywkami w Gwinta, rozumiem, że Talar i reszta zostali ograni.
Jak coś mi się przypomni, dam znać. Powodzenia!
 
A ja dodam, że warto sprawdzić na jakiejś stronie (eurogamer na przykład) wszystkie miejsca, w których można zdobyć karty. Przydaje się na przykład zwycięsko ukończyć turniej w Novigradzie etc. To, jak karty "leżą", nie ma żadnego znaczenia. Można ich nawet nie wziąć do talii, którą gramy (ja nie brałam najsłabszych kart temerskich, bo na co mi one, po prostu gdzieś je miałam, ale nie korzystałam). I, jak napisano powyżej, ważne jest Skellige (o ile pamiętam, żeby zagrać z Gremistą w karty, trzeba zrobić quest "alchemiczny"). Poza tym - chociaż miałam wszystkie karty od jakiegoś czasu, quest zaliczyło mi chyba dopiero po wyjściu patcha 1.08, tak samo z osiągnięciem.
 
Top Bottom