Problem z misją "Poszukiwania: Skazani na Drakenborg"

+
Problem z misją "Poszukiwania: Skazani na Drakenborg"

Owa misja rozgrywa się w jaskini pełnej pająków. Po ich zabiciu przeszukałem jaskinię i... nie jestem pewny co działo się potem. O ile dobrze pamiętam, znalazłem list i klucz. Kluczem otworzyłem skrzynkę i zabrałem wszystko co w niej było. Dzisiaj robiłem porządek w ekwipunku i czytałem sobie nieprzeczytane listy/ksiąki/zapiski. Po przeczytaniu jednego z nich misja "Skazani na Drakenborg" została zaktualizowana o nowy cel. "Przeszukaj jaskinię i znajdź skrzynię za pomocą wiedźmińskich zmysłów." Wróciłem do jaskini, pająków oczywiście nie było. Pośrodku leży skrzynka, jednak nie mogę jej otworzyć.

Jak już wspomniałem, nie jestem pewny co zrobiłem po zabiciu pająków. Wydaje mi się, że otworzyłem skrzynkę i na tym zadanie się skończyło. Po przeczytaniu jakiegoś skrawka papieru misja jakby znowu wróciła i nie mogę jej ukończyć. Skrzynka nie podświetla się na czerwono przy używaniu wiedźmińskich zmysłów, nie można też wejść z nią w interakcję.
 
CDP RED nie przewidziało że będziemy mieli gdzieś to co pisze w liście który aktualizuje quest do poszukiwania skrzyni, otwarcie jej przed przeczytanie powoduje taki irytujący bug w liście zadań, nie da się z tym nic zrobić, tak samo z misją Triss: Statuetka Żołnierza jak nie wykonało się go to zostaje na zawsze w misjach pobocznych zamiast przejść do nie wykonanych. CDProject red oto prosze screen z aktywnym wiedźmińskim zmysłem pokazującym że już tą skrzynkę podniosłem + wciąż wkurwiający aktywny quest.. JEDEN WIELKI : .View attachment 27867
 

Attachments

  • BUG.jpg
    BUG.jpg
    174.9 KB · Views: 70
Last edited:
Top Bottom