Problem z modem ,,Powrót Białego Wilka"

+
Dzień doberek. Przychodzę z prośbą o pomoc. Zainstalowałam Wiedźmin: Edycja Rozszerzona (uprzedzam pytanie, wersja legalna na gogu). Zainstalowałam tez mod Powrót Białego Wilka, ale gdy chcę włączyć grę to wyskakuje, że nie znaleziono obiektu binkw32.dll, mss32.dll i commonlibs.dll. Zrobiłam tak jak kazano pod jednym poradnikiem na yt i ściągnęłam te pliki i wrzuciłam do folderu systemowego, ale dalej to samo. Krzyczy też, ze ,,Nie znaleziono punktu wejścia procedury _BinkRegisterFrameBuffers@8 w bibliotece D:/Witcher\SYSTEM\witcher.EXE". Ktoś wie jak to naprawić? Mam windowsa 10, 64 bit.
EDIT: Problem z plikami dll naprawiony, ale ten drugim z wejściem procedury wciąż istnieje
 
Last edited:
Nie sądzę, by było to jakkolwiek powiązane z modem, bo z tego co patrzę w internecie podstawowa gra również miewała podobny problem. Jedna osoba rozwiązała problem przez ponowną instalację. Próbowałaś uruchamiać grę zanim zainstalowałaś moda?
 
Nie sądzę, by było to jakkolwiek powiązane z modem, bo z tego co patrzę w internecie podstawowa gra również miewała podobny problem. Jedna osoba rozwiązała problem przez ponowną instalację. Próbowałaś uruchamiać grę zanim zainstalowałaś moda?
Tak, przed zainstalowałam włączyłam grę i było okay. Już raz ją też reinstalowałam bo za pierwszym razem gdy włączałam grę to nic się nie działo i nie włączało. Mod też reinstalowałam i po tym zniknął problem plików dll
 
Top Bottom