Problem z moja wersja

+
Problem z moja wersja

siema.. moj problem z wiedzminem polega na tym ze nie moge tej gry wogole odpalic ani nawet zainstalowac zadnego patcha... moja gra to ta specjalna wersja z dvd romem (gra), z cd romem (sciezka) i dvd video (materialy dodatkowe) i ksiazeczkami... mam ta gre odkad wyszla ale jak to w doroslym zyciu bywa dopiero teraz mam szanse do niej przysiasc.. ale niestety nie moge bo pod Win7 gra nie dziala bez patchow... sciagnalem TWEE_upgrade i jak proboje instalowac to mi wyskakuje "Nie masz paczki jezykowej z jezykiem zainstalowanej gry. Sciagnij odpowiednia paczke jezykow"...myslalem ze polska wersja gry zainstaluje sie z polskim paczka jezykowa, mialem do wyboru tylko polski albo czeski, po czesku nie mowie wiec wybralem polski... jestem teraz w kropce i nie wiem co robic.. gre zainstalowalem jako admin i tak samo proboje zainstalowac patch... aha, powinienem wspomniec chyba ze moja wersja winblowsa7 jest angielska (mieszkam w stanach) a wersja gry jest polska.. moze to ulatwi w rozpoznaniu problemu... za jaka kolwiek pomoc bede wdzieczny...
 
Prosimy używać języka angielskiego. Czy gra Enhanced Edition lub starasz się patch do Edycji Rozszerzonej? Jeśli do łatania (EE) spróbować dodać więcej niż jednego języka do folderu upgrade
 
poniewaz mam polska wersje gry i przy instalacji mam tylko opcje wyboru polskiego lub czeskiego jezyku, nie mam jak uzyc angielskiego... staram sie zainstalowac patch do EE ale nie moge bo mi wyskakuje blad ktory opisalem ponizej - "Nie masz paczki jezykowej z jezykiem zainstalowanej gry. Sciagnij odpowiednia paczke jezykow" probowalem znalesc jezyki do mojej wersji ale zdolalem znalesc tylko paczki jezykowe do wersji EE... jest miejsce gdzie moge sciagnac paczke jezykowa do wersji przed EE? pozatym nie mam zadnego folderu upgrade w folderze gdzie mam zainstalowana gre...
 
W przypadku aktualizacji do EE(1) download 1.4 (EE) patch(2) do pobrania w wielu językach, jak być potrzebne(3) utworzyć folder na pulpicie, i nazwij go do TWEE_Upgrade(4) umieścić 1,4 (EE) patch i wszystkie pakiety językowe pobrany w TWEE_Upgrade utworzony folder(5) otwarty TWEE_Upgrade i znajdź 1.4 (EE) i patch kliknij prawym i wybierz Uruchom jako administratorhttp://www.sciagnij.pl/programy/0,93888,5675006.html
 
pomoglo.. gra dziala z patchem 1.4... teraz mam problem z patchem 1.5, nie moge drania zainstalowac, ale ciesze sie ze gra chociaz dziala w wersji EE... dzieki Tommy za pomoc.
 
[Quote author = Basilicas link = topic = 30989.msg5459213 # msg5459213 date = 1292555661]helped .. game works with patch 1.4 ... Now I have a problem with patch 1.5, I can not install a bastard, but I'm glad the game works as though the EE ...Tommy thanks for your help.[/ Quote]co to za problem należy rozwiązać z 1.5 patch? Czy to daje błąd?
 
Tak Tommy pokazuje mi blad.>SetupNew\setup.cpp (135)PAPP:pVENDOR:pGUID:&@Windows Vista Service Pack (7600) Non IE/Netscape 43522.98Mam .net 4 zainstalowany a jak probowalem zainstalowac .net 2.0, 2.0SP1 i 3.0 to mi windows nie pozwala zainstalowac.. szperalem na forum szukajac wiecej informacji ale nic nie widzialem albo moze przeoczylem... jesli wiesz cos na ten temat to smialo :)
 
Bazylik said:
Tak Tommy pokazuje mi blad.>SetupNew\setup.cpp (135)PAPP:pVENDOR:pGUID:&@Windows Vista Service Pack (7600) Non IE/Netscape 43522.98Mam .net 4 zainstalowany a jak probowalem zainstalowac .net 2.0, 2.0SP1 i 3.0 to mi windows nie pozwala zainstalowac.. szperalem na forum szukajac wiecej informacji ale nic nie widzialem albo moze przeoczylem... jesli wiesz cos na ten temat to smialo :)
że błąd oznacza, że nie dostaniesz całej spróbować pobrać z linku należy # 5 na liściehttp://news.bigdownload.com/2009/07/31/download-the-witcher-directors-cut-patch/
 
super... dzieki twoim wskazowkom patch updated pomyslniejeszcze raz dzieki za pomoc.. gra srunie jak powinna :)
 
Top Bottom