Problem z muzyką w niektórych lokacjach

+
Status
Not open for further replies.
Problem z muzyką w niektórych lokacjach

Witam,

Mam poważny problem z dźwiękiem. Chodzi dokładnie o muzykę w miejscach takich jak Binduga, czy Port w I akcie. Wszystkie pozostałe dźwięki i dialogi są ok, problem stwarza właśnie brak tej muzyki, który psuje klimat szczerze powiedziawszy. Bawiłem się z przestawianiem konfiguracji głośnika z 5.1 na stereo zmiany formatu itp. Już od samego początku I aktu muzyki w owych lokacjach nie było. Dodam, że stery są aktualne oraz wiedźmin 2 jest spatchowany do wersji 1.35.

Jakieś pomysły ?
 
Z tego co wiem , to muzyka w 1 akcie jest tylko we Flotsam. Przy wyjsciu z miasta to już slychac tylko odgłosy lasu.
Przynajmniej ja tak miałem od początku.
 
Gallaret said:
Z tego co wiem , to muzyka w 1 akcie jest tylko we Flotsam. Przy wyjsciu z miasta to już slychac tylko odgłosy lasu.
Przynajmniej ja tak miałem od początku.
Dzięki za odpowiedź :).
No to przynajmniej nie jestem sam. Chociaż nie bardzo chce mi się wierzyć żeby nie było muzyki, np. w Bindudze.
 
Raczej będziesz musiał uwierzyć. Ja tak miałem odrazu po kupieniu gry oraz później na spatchowanej . Nie mówiąc że 2 razy miałem ją przeinstalowaną i nigdy tam muzyki nie było widocznie REDzi uznali, że tam muzyka nie potrzebna.
Żeby nie było ja sam bardzo lubie muzyke w tle i brakowało mi tego tak samo jak Tobie , bo w wiedzminie 1 przy kazdej lokacji byla muzyka i to czasami po kilka piosenek na lokacje.
 
Ja takich problemów z wiedzminem nigdy nie miałem jak niektórzy na youtube nagrywają. jedyny problem jaki miałem to kiedy pobrałem patch 1.3 i kiedy padał deszcz tekstury robiły się przezroczyste.
 
Gallaret said:
Raczej będziesz musiał uwierzyć. Ja tak miałem odrazu po kupieniu gry oraz później na spatchowanej . Nie mówiąc że 2 razy miałem ją przeinstalowaną i nigdy tam muzyki nie było widocznie REDzi uznali, że tam muzyka nie potrzebna.
Żeby nie było ja sam bardzo lubie muzyke w tle i brakowało mi tego tak samo jak Tobie , bo w wiedzminie 1 przy kazdej lokacji byla muzyka i to czasami po kilka piosenek na lokacje.
Przechodziłem tą samą drogę co Ty ( patchowanie, reinstalacje ). No cóż najwidoczniej po prostu tak musi być.
 
Po wyjściu z Flotsam również jest muzyka, przynajmniej u mnie.Nocą w lesie przygrywa ten kawałek http://www.youtube.com/watch?v=boG1Mj6l5Jw a czy za dnia również to nie pamietam, ale możliwe że inny.
 
Pamiętam, że zawsze w Bindudze muzyka leciała, przynajmniej tak mi się wydaje, jednak według mnie była ona zbyt cicha w stosunku do reszty.
 
Ogólnie zauważyłem, że w ogóle muzyka jest dość cicha w porównaniu do odgłosów otoczenia. Niestety ja od początku nie miałem muzyki.
 
Gialdonar said:
Po wyjściu z Flotsam również jest muzyka, przynajmniej u mnie.Nocą w lesie przygrywa ten kawałek http://www.youtube.com/watch?v=boG1Mj6l5Jw a czy za dnia również to nie pamietam, ale możliwe że inny.
Nie słyszałem u siebie nic takiego. Może coś z tym fantem zrobią, wydadzą łatkę albo patcha.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom