Problem z obrazem

+
witam gra działała normalnie lecz po jakiś 9 godzinach w trakcie misji wszedłem do samochodu z Judy i nagle obraz się zaczął rozmywać po bokach efekt jest paskudny takie jakie jakby zglitchowane tekstury. Dodam że jak odpalam nową grę to obraz wygląda normalnie gdy zapiszę i wczytam to znowu obraz się rozmywa. Reinstall nie pomógł przełączałem kable z display port na hdmi, pobierałem od nowa sterowniki do karty bawiłem się ustawieniami w grze jednak błąd nie znika. Problemem nie jest też karta graficzna bo wszystko chodziło a obraz się rozwalił z sekundy na sekundę dodam też że komputer ma niecały tydzień.
 

Attachments

  • 20201214170035_1.jpg
    20201214170035_1.jpg
    310.3 KB · Views: 93
  • 20201214170446_1.jpg
    20201214170446_1.jpg
    241.3 KB · Views: 90
Witam, a u mnie też jest problem z grafiką tylko od pierwszego włączenia, tak jakby nie było tekstur czy ktoś wie o co chodzi
 

Attachments

  • Bez tytułu.jpg
    Bez tytułu.jpg
    1.5 MB · Views: 90
Jeśli chodzi o problem imboruca to wygląda to na buga w grze, to wygląda jak efekt który się czasem pojawia w grze w niektórych momentach fabularnych przez chwilę z tym, że Ty masz go cały czas.

Jeśli chodzi o problem dragoolera to ewidentnie się tekstury nie nadążają zaczytywać. Obstawiał bym słaba kartę graficzną z małą ilością vramu. Mógłbyś spróbować zmniejszyć rozdzielczość.
 
karta graficzna rtx3070 gigabyte aorus master. A jak odpalę nową grę to obraz jest normalny w takim sensie że nie ma tego rozpaćkanego obrazu lecz po zapisie i wczytaniu gry obraz się rozwala tak jak na screanach, w innych grach np metro exodus nie ma tego problemu
 
karta graficzna rtx3070 gigabyte aorus master. A jak odpalę nową grę to obraz jest normalny w takim sensie że nie ma tego rozpaćkanego obrazu lecz po zapisie i wczytaniu gry obraz się rozwala tak jak na screanach, w innych grach np metro exodus nie ma tego problemu
Wydaje mi się że tu nic nie zrobisz, wygląda to na błąd po stronie gry, rzecz która powinna działać przez chwilę w odpowiednich sytuacjach jest w Twojej grze włączona cały czas. Ten bajer z rozjezdzajacym się ekranem to chyba cześć mechaniki braindance. Myślę, że trzeba będzie poczekać na patcha.
 
Witam, a u mnie też jest problem z grafiką tylko od pierwszego włączenia, tak jakby nie było tekstur czy ktoś wie o co chodzi
Masz 17 fps przy 100% obciążenia karty graficznej. 3 monitory i 4960:1600 to widać trochę przydużo.
 
Last edited:
Zmniejszyłem radykalnie rozdzielczość i nie wiele się zmieniło fps nie wzrosły a tekstury dalej jakby nie wczytane..

zrobiłem też w drugą strone czyli na maksa rozdzielczość i ustawienia na ultra , efekt taki sam 17FPS

Teraz nawet wyłączyłem eyefinity i nic się nie zmieniło nie wyświetla tekstur takich jak włosy i bardzo niskie fps nie zależnie od ustawień jakiści czy rozdzielczości
 

Attachments

  • Bez tytułum.jpg
    Bez tytułum.jpg
    1 MB · Views: 69
  • Bez tytułumm.jpg
    Bez tytułumm.jpg
    980.2 KB · Views: 61
  • Bez tytułu2.jpg
    Bez tytułu2.jpg
    1.4 MB · Views: 57
Last edited:
Top Bottom