Problem z ochroniarzami Baraniny!!!!

+
Problem z ochroniarzami Baraniny!!!!

Mam problem ochroniarzami baraniny jak mam ich pokonać i co mnie czeka potem?!?! ???Gram na Normalnym!!!Z góry dzięki :)PS: Nie zrobiłem tej misji od Kalksteina!!
 
W nocy pójdź koło nich... wyciągnij miecz... i ich ściachaj :) Będziesz miał klucz do domu Baraniny.
 
Verbatin said:
??? ???jak załatwie baranine to wuskakuje jego chłopcow z 15 i nie moge ich zabić ??? ???
Postaraj się ;), unikając otoczenia i używając ARD'a (nie wspominając już o Zamieci i/lub jaskółce) powinieneś ich załatwić.Z drugiej strony pytanie po co go zabijać?
 

SaLi

Forum veteran
bchrubas said:
Z drugiej strony pytanie po co go zabijać?
Z 3 strony wszystko jest opisane w poradniku dolaczanym do ORYGINALNEJ gry ;DPanowie - przed odpowiedzniami na tego typu posty zwracajcie uwage czy uzytkownik zarejestowal gre, czy poprostu nie wie co ma robic bo nie koniecznie posiada ow poradnik...Pozdrawiam!
 

SaLi

Forum veteran
Verbatin said:
Nie mam poradnika bo kupiłem pirata za dyszke ;D
To rzeczywiscie doskonale miejsce do pochwalenia sie tym...I dlatego do znudzenia powtarzam i przestrzegam!NIE ODPOWIADAC NA POSTY OSOB KTORE NIE MAJA ZAREJESTROWANEJ GRY !
 
Bana mu!Och, jak ja często słysze takie okrzyki na forum Traviana... bom jest tam modem...
 
Naprawdę nie potrafię zrozumieć niektórych. Czym tu się chwalić?! Zważywszy, że gra wyszła za naprawdę przyzwoitą cenę.
 
A ja mam trochę inny problem z ochroniarzami Baraniny, a mianowicie taki, że jakiś czas temu ich zabiłem i nagle przestali się respić, a co za tym idzie nie mam jak ich ponownie zabić/przekupić, żeby wejść do domu Baraniny i posunąć dalej fabułę w grze :/
 
Elwer said:
Elwer said:
Nie mam poradnika bo kupiłem pirata za dyszke ;D
Otrzymujesz oficjalne ostrzeżenie za przyznawanie się do posiadania pirackiej wersji gry.
Lepszym rozwiązaniem był by BAN ! Pozwól, że na razie to my będziemy o tym decydować. :pUwagi co do pracy moderatorów proszę zgłaszać na PWElwer
 
Dudek said:
A ja mam trochę inny problem z ochroniarzami Baraniny, a mianowicie taki, że jakiś czas temu ich zabiłem i nagle przestali się respić, a co za tym idzie nie mam jak ich ponownie zabić/przekupić, żeby wejść do domu Baraniny i posunąć dalej fabułę w grze :/
A jak ich zabiłeś to nie mieli kluczs?
 
Dudek said:
A ja mam trochę inny problem z ochroniarzami Baraniny, a mianowicie taki, że jakiś czas temu ich zabiłem i nagle przestali się respić, a co za tym idzie nie mam jak ich ponownie zabić/przekupić, żeby wejść do domu Baraniny i posunąć dalej fabułę w grze :/
mam ten sam problem-ZAbiłem ich i mam 2 poszlaki-jednak kiedy gadam z nim albo w gospodzie albo w domu to niemoge go oskarżyć/uniewinnić bo nie ma w pobliżu zadnego z jego ludzi (w poradniku pisze że jego ludzie denerwują sie kiedy rozmawia sie na temat salamandry-a jak sie mają denerwować skoro są trupami?!?!?) prosze o pomoc!.
 
Właśnie dostałem zlecenie od detektywa, żebym zabił Baraninę. Mój problem polega na tym, że nie mam klucza do jego domu. Miałem go, ale wyrzuciłem w domu Kalksteina, a teraz już go tam nie ma. Co mam robic. Jak mogę się do niego dostać?
 
Nocą zawsze można strażników zabić, klucz jeden będzie miał przy sobie. I do dzieła!
 
Top Bottom