Problem z odpaleniem gry na PS4 / patch 1.51

+
Pewnie celują z hotfixem na PS4 w koniec 2022 lub początek 2023 :giveup:

A tak na serio, to powinni to w miarę szybko ogarnąć, oby to była kwestia kilku dni, a nie tygodni czy miesięcy, bo coraz więcej ludzi o tym pisze.
 
Nie no żeby coś takiego się stało to smutne jest fest, niech to szybko naprawiają bo jeszcze wiele ludzi korzysta z ps4
 
Dla mnie to jest trochę śmieszne. Kupujesz grę, wydajesz na nią w dalszym ciągu nie małe pieniądze a nie możesz w nią grać i nie wiesz kiedy będzie taka możliwość..
 
Dla mnie to jest trochę śmieszne. Kupujesz grę, wydajesz na nią w dalszym ciągu nie małe pieniądze a nie możesz w nią grać i nie wiesz kiedy będzie taka możliwość..
We współczesnym świecie, gdzie gry są immanentnie połączone z siecią, wyzbyłem się - niestety - oczekiwań, że produkt który kupuję będzie "doskonały". Są tego plusy i minusy. Kiedyś kupowałeś grę na płytce i miałeś kompletny, gotowy produkt. Dzisiaj musisz się liczyć z "niedoróbkami" i błędami, na których naprawę trzeba poczekać, ale z drugiej strony twórcy gry mogą nieustannie dodawać/poprawiać różne materiały, wrzucać DLC z dnia na dzień etc. Coś za coś niestety. Oczywiście ideałem jest gotowy produkt z dodatkową możliwością urozmaicania gry przez twórców, ale wizja ta mocno zderza się z rzeczywistością. W naszych czasach "cierpliwość" stała się jedną z największych cnót. ;-)
 
Jakieś nowe informacje? Kiedy można spodziewać się fixa? Wciąż nie można włączyć gry...
 
Na razie nic. Niestety nawet jak szybko zrobią fix, to jeszcze zostaje kwestia 2-3 dni przez certyfikację u Sony, więc spodziewałbym się czegoś najwcześniej na weekend, chyba że będą się z tym guzdrać to zejdzie do przyszłego tygodnia albo jeszcze dłużej... wiem, masakra!
 
Kurde na GOGu każe mi pobierać 66GB. Weryfikacja nie w tym temacie nie zmieniła.
Jakieś patch notes ? Przecież nie będę pobierał gry od nowa dla 2-3 usprawnień.
 
Top Bottom