Problem z odpaleniem gry

+
Status
Not open for further replies.
Problem z odpaleniem gry

Chcę sobie poraz kolejny zagrać w W2 ale podczas instalacji (mam oryginał) zaraz jak się zakończy instalacja odpalam luncher i mam taki błąd : ''Uruchomienie tej aplikacj nie powiodło się , ponieważ nie znaleziono mfc100u.dll.Ponowne zainstalowanie tej aplikacji może naprawć ten problem . '' kilkakrotnie próbowałem od nowa zainstalować i nic z tego nie ma. Wie ktoś czy może być to spowodowane ?
 
Uruchom aplikację vcredist_x86 To najnowsza wersja C++ Ja miałem ten sam problem i uruchomienie tej aplikacji go rozwiązało. Aplikacja jest na 2 płycie.
 
zrobiłem to co napisaliście , jednak nie pomogło dalej ten sam błąd
prosze o pomoc
 
Domyślam się, że pomogło - wobec czego zamykam.
Jeśli jednak problem nie został rozwiązany, daj znać na PM i otworzę temat.

edit:
No to otwieram...
 
Spróbuj zrobić tak : pobierz brakujący plik .dll stąd http://www.dlldump.com/download-dll-files_new.php/dllfiles/M/mfc100u.dll/10.00.30319.018/download.html Kliknij odnośnik :Click Here to Download mfc100u.dll A następnie wklej go do folderu : C:/Windows/System32 Jeśli natomiast masz system 64 bitowy, to wklej go również do folderu System64 (może nazywa się on troszkę inaczej, nie pamiętam dokładnie, ale na pewno w nazwie występuje 64 :) ) Również czasem mam problemy z brakującymi plikami .dll (nie chodzi o Wiedźmina) i powyższy sposób zawsze u mnie działał. Pozdrawiam.
 
Nie moge zainstalować też Microsoft Visual 2010 co jest umieszczony na płycie;/ wyskakuje komunikat : Windows installer verson 3.1 or higher is required to perform the instalation...
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom