Problem z odpaleniem gry

+
Problem z odpaleniem gry

Witam
Dzisiaj zainstalowałem grę pierwszy raz. Odpalam pojawia się okno z wiadomością o Becie. Okno znika. Wciskam dowolny klawisz aby wejść do gry. Po chwili ładowania wyskakuje komunikat:
"Utracono połączenie
Usługa została przerwana. Prosimy zweryfikować połączenie."
Piszę tu na forum więc połączenie mam. Gre zainstalowałem na Win 10 Home.
 
Mam to samo. W zamkniętej becie nie miałem tego problemu. Połączenie mam dobre bo w innych grach online nie mam żadnych problemów.
 
U mnie też to samo tylko zanim pojawi się info o utracie połączenia, to na ułamek sekudny wyskakuje błąd ładowania ekwipunku.
 
Potwierdzam. Problem ma wiele osób, natomiast nie ma żadnej informacji jak i kiedy będzie rozwiązany.
 
Mam ten sam problem gdy wchodzę do sklepu, odpakowuję beczkę, w wyzwaniach oraz po jednej grze customowej wywala mnie i wyskakuje komunikat "Utracono połączenie
Usługa została przerwana. Prosimy zweryfikować połączenie."
 
Od samego startu open bety mam taki sam problem. Jak już milion razy potwierdzę komunikat i uda się wejść do gry, to rozłącza po meczu/rozegraniu gry w trybie jednoosobowym lub czasami, gdy otwiera się beczki/tworzy talie itd. Skoro ten problem się powiela, to znaczy że wina jest po stronie gry.
 
strasznie uciązliwe sa te utraty polaczenia, zglosilem sprawe na wsparcie techniczne ale nie mam jeszcze odpowiedzi,na ta chwile Gwint jest niegrywalny dla wielu z nas...

 
A warto dodać, że przez całą zamkniętą betę takich problemów nie było. Problem pojawił się wczoraj wraz z open. Próbuję wyłączać zaporę, antywirus i wszystko co możliwe, ale to nic nie zmienia.

Na reddit wspominają już nawet osoby z poza granic Polski, więc problem występuje globalnie, nie tylko u nas. Mam nadzieję, że redzi szybko coś z tym zrobią.
 
Last edited:
Też mam ten problem. Jest bardzo irytujący, robiłem samouczek 4 razy zanim w końcu mi zapisało, że go przeszedłem... I z wyzwaniami mam tak samo.
 
Problem ten sam niestety reinstalacja gog, ani gwinta nie przyniosły żadnych efektów, dodatkowo sytuacja występuje niezależnie od rodzaju połączenia z internetem sprawdzałem zarówno na standardowym domowym internecie jak i wersji mobilnej z komóreczki. Pozostaje mieć nadzieję na jakiegoś fixa
 
Przychodzę tutaj z tym samym problemem, ale napiszę coś od siebie :D
Po kilkunastu sekundach spamu LPM, Gwint uruchamia się.
Jeżeli uruchomię potyczkę, to albo rozłączy mnie przed potyczką.....
Albo ukończę potyczkę w spokoju. Normalnie.
Bez żadnych zwieszeń ani disconectów. Bo tak >_>
Otwieranie beczek? Utracisz połączenie, chyba że po rzucie monetą wyskoczy orzeł.
Tworzenie talii? Napisz talię na kartce, po czym przerzucaj karty w szaleńczym tempie, to MOŻE talia zostanie zapisana.
Wyzwania klasowe są trudne. Aby je ukończyć według gry trzeba nie tylko zabić przeciwnika, o nie, nie możesz również stracić połączenia ani na sekundę, w przeciwnym razie postęp nie zostanie zapisany.

Powiecie że internet na ziemniakach, a ja powiem, że Gwint to JEDYNA gra online która stroi Fochy na moim komputerze.
Dodam, że w zamkniętej Z Becie Disconecty zdarzały mi się raz na Ruski rok, i wyłącznie na rankingu. Nie potrzebny był też GoG w tle dla odpalenia gry.
Rozumiem, Beta, ale żal mi ściska cztery litery jak widzę i słyszę że inni nie mają z tym problemu.

Mam więc kilka pytań:
Dlaczego, jeżeli zdołam uruchomić potyczkę, nie tracę połączenia?
Dlaczego nie zapisuje się przy Disconectach postęp z wyzwań?
Kiedy łatka techniczna?
 
Przedmówca napisał wszystko co mnie też dotyka....
Spróbowałem jednak gwinta również na laptopie córki, również z WIN 10 i tam nie mam żadnych problemów z grą.
Pojawiły się za to problemy z córką i żoną ...... ;)
Dodam ze korzystam z UPC poprzez kabel z ich programem antywirusowym.
 
@Patrykomes można na szczęście pomoc troszkę z tą wirującą monetą przynajmniej w kwestii tworzenia/edycji tali jak również beczek
zauważyłem jeżeli po uruchomieniu gry i standardowym rozłączeniu się ( zawsze w momencie ładowania ekwipunku )
pierwsze co zrobimy to właśnie kupno beczek/kart bądź edycje talii to uda bez utraty połączania i zgrzytu zębów ( moje zmniejszyły się już o dobry milimetr)
natomiast w przypadku wyzwań pozostają krew, pot i łzy.
 
Polecam wejść w Menedżera zadań, i w procesach ustawić Wysoki priorytet dla Gwint oraz
Gog conectmenagment czy jakoś tak.
Polecam też wyłączyć kilenta Goga po uruchomieniu Gwinta, oraz innych aplikacji korzystających z internetu, wtedy rozłączenia są co dwie walki, nie co każdą :D
 
Faktycznie działa Twój sposób, ale jest krótkotrwały. Rozegrałem dwa wyzwania i potem wyrzuca znowu. Napisałem do supportu, mam nadzieję że zainteresują się tym jak najprędzej, bo nie da się po prostu grać.
 
Małe spostrzeżenie: Dane z GOGa przechodziły przez Windowsowego Firewalla, natomiast z Gwinta nie. Dałem GOGowi możliwość obejścia Firewalla, co poskutkowało wreszcie możliwością ukończenia jakiegokolwiek Wyzwania. Wciąż są częste rozłączenia ale jest ociupinkę lepiej
 
Top Bottom