Problem z osiągnięciami

+
Witam serdecznie,

Mam problem z naliczaniem postępu niektórych osiągnięć. Większość uzupełnia się normalnie, ale kilku mi nie zalicza, mimo że mam je ukończone (np. za ukończenie samouczka, wydania punktu nagród czy odblokowania dowódcy w księdze nagród). Czy może ktoś miał podobny problem i wie jak sobie z nim poradzić?

Serdecznie pozdrawiam
 
Mam podobny problem. U mnie prawie nie naliczyło postępów w osiągnięciach związanych z uzupełnieniem kolekcji, a mam ją pełną (nie licząc premium kart z kampanii). No i jeszcze kilka mniejszych związanych z rozgrywką.
 
Wydaje mi się, że jest jakiś limit osiągnięć jakie na raz(na jednej) można odebrać. Spróbujcie wyjść z gry i jeszcze raz wejść, rozegrać jeden meczyk i zobaczycie kilka osiągnięć które zdobyliście już wcześniej, a jeszcze ich wam nie zaliczyło (U mnie rozkłada zdobyte osiągnięcia "na raty").
 

Guest 4136390

Guest
Witam serdecznie,

Mam problem z naliczaniem postępu niektórych osiągnięć. Większość uzupełnia się normalnie, ale kilku mi nie zalicza, mimo że mam je ukończone (np. za ukończenie samouczka, wydania punktu nagród czy odblokowania dowódcy w księdze nagród). Czy może ktoś miał podobny problem i wie jak sobie z nim poradzić?

Serdecznie pozdrawiam

Mam podobny problem. U mnie prawie nie naliczyło postępów w osiągnięciach związanych z uzupełnieniem kolekcji, a mam ją pełną (nie licząc premium kart z kampanii). No i jeszcze kilka mniejszych związanych z rozgrywką.

Podpinam się, mam podobnie na zaliczyło mi osiągnięć związanych z poziomami.

Wydaje mi się, że jest jakiś limit osiągnięć jakie na raz(na jednej) można odebrać. Spróbujcie wyjść z gry i jeszcze raz wejść, rozegrać jeden meczyk i zobaczycie kilka osiągnięć które zdobyliście już wcześniej, a jeszcze ich wam nie zaliczyło (U mnie rozkłada zdobyte osiągnięcia "na raty").

Alicja pisała na Discordzie, że na razie jest z tym problem i pracują nad rozwiązaniem. Wszystkie zaległe rzeczy dostaniecie normalnie. Jeśli ktoś dodatkowo ma problem z Wojną Krwi i nie doszła mu jakaś karta, awatar albo ramka i czeka dość długo, tak z dzień lub dwa i dodatkowo kolejne nagrody zdobyte później mógł odebrać w Gwincie, to powinien napisać na support, który znajdziecie tutaj.
 
Dzięki za odpowiedź. Czyli trzeba uzbroić się w cierpliwość i po prostu cieszyć grą, a zabawę z osiągnięciami zostawić sobie na później.
 
Wysłałem email do supportu, zrestartowałem Gwinta a tu wszystkie jak dotąd zdobyte premki z Wojny Krwi się pojawiły :p
 
Top Bottom