Problem z "otwieraniem".

+
Problem z "otwieraniem".

Witam. Otóż gram sobie spokojnie w Wiedźmina 2, przechodzę sobie prolog i dochodzę do momentu gdzie trzeba otworzyć bramę Foltestowi i jego ludziom na dziedziniec. No więc zabijam rycerzyka, otwieram bramę za którą jest "otwieradło" i kiedy naciskam lewy przycisk myszy tak szybko jak biega Usain Bolt to dopiero po ok. 6 sekundach jest jakaś reakcja i Geralt zaczyna kręcić ale i tak przestaje (bo już za długo próbuję to otworzyć. nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje więc daję sejwa i proszę by ktoś to otworzył bo mnie już krew zalewa.
save: http://www.sendspace.com/file/z5qp2v
Proszę... błagam o pomoc!
 
@kaenthas - prawdopodobnie problem tkwi w wydajności Twojego komputera. Do zobaczenia przy Kejranie :D.
Zapewne masz racje choć, nie mam pojęcia dlaczego tak ścina, pierwszy raz jak grałem w wiedźmina 2 na tym komputerze na low detalach chodził szybko, teraz ledwie zipie a komputera nie zmieniałem od tamtego czasu. Wie ktoś może jak (poza GameBoosterem) zwiększyć wydajność Wiesia?
 
@kaenthas - Przeczyścić rejestr, zdefragmentować HDD (nie robić tego z SSD), pozamykać programy działające w tle. Można spróbować nadać procesowi witcher.exe wyższy priorytet: uruchom Wiedźmina, Alt+Tab przejdź na pulpit, uruchom menadżer zadań (taskmgr), w zakładce procesy prawoklik na witcher.exe -> priorytet i ustaw priorytet wyższy od normalnego. Pamiętaj tylko, że przy ustawieniu priorytetu czasu rzeczywistego (czyli najwyższego z możliwych) system może działać niestabilnie.
Zmiana priorytetu nie ma charakteru trwałego, więc trzeba to robić znowu po ponownym włączeniu gry, ale też nie da się nic popsuć :D.
 
Top Bottom