Problem z otworzeniem save'a.

+
Status
Not open for further replies.
Problem z otworzeniem save'a.

Grę kupiłam dwa dni temu, wszystko było dobrze aż do pewnego momentu. W nocy o 1 skończyłam grać, zapisałam grę i poszłam spać. Teraz, gdy próbuję odpalić grę z jakiegokolwiek save'a, nie mogę. Gra mi się ładuje, ładuje, ładuje i nic. Patchowałam Wiedźmina, co też nie pomogło. Nie wiem co jest grane.
 
Dlatego blizzard to piękna firma,bo tworzy repair do każdej gry... Spróbuj włączyć grę od nowa, zapisz i zobacz czy ten save się wczyta
 
Na starszym sprzęcie dzieje się tak kiedy jest za dużo save. Pomaga usunięcie części starych save'ów. Możesz też spróbować zdefragmentować dysk (w niektórych przypadkach przyspiesza ładowanie). Potem pozostaje reinstalacja gry.
 
Jaki wybrałaś poziom trudności? Jeżeli to "Nagła śmierć", to już ich nie odzyskasz. Po zapisaniu gry na tym poziomie nie będą już działać. Przed savem musisz zmieniać poziom trudności.
 
Save'y otwierają się, ale po dłuższym czasie. W dodatku gra w porównaniu do wczorajszego dnia strasznie przycina się. Trudno nawet nacelować mi na jakąś opcję dialogu. Poza tym, nie mogę znaleźć folderu gdzie są zapisywane save'y.
 
%homepath%/Moje Dokumenty/Witcher 2/gamesaves

Usun parę lub przenieś na inna partycje i zdefragmentuj partycje systemowa.
 
Rustine said:
Jeżeli to "Nagła śmierć", to już ich nie odzyskasz. Po zapisaniu gry na tym poziomie nie będą już działać. Przed savem musisz zmieniać poziom trudności.
Jesteś pewien? To byłoby dość uciążliwe.
Rustine said:
Usun parę lub przenieś na inna partycje i zdefragmentuj partycje systemowa.
Wystarczy skompresować save'y do archiwum. Gra przestaje je dostrzegać i po problemie.
 
Garram said:
Wystarczy skompresować save'y do archiwum. Gra przestaje je dostrzegać i po problemie.
Żaden archiwizer nie jest w stanie wykonać do tego stopnia kompresji by zwolnione miejsce na dysku było używalne.
 
thantor said:
Żaden archiwizer nie jest w stanie wykonać do tego stopnia kompresji by zwolnione miejsce na dysku było używalne.
Ma to znaczenie jeśli ilość wolnego miejsca na dysku jest mała. Problem Maycha powinno rozwiązać ukrycie zapisów przed grą.
 
Garram said:
Ma to znaczenie jeśli ilość wolnego miejsca na dysku jest mała. Problem Maycha powinno rozwiązać ukrycie zapisów przed grą.
No więc do tego nie jest potrzebny nawet archiwizer.
Można po prostu utworzyć folder backup by program (gra) stracił indeks.
 
U mnie było to samo. Te savey po prostu ważą strasznie dużo i gra ma problemy z ich wczytaniem w dużej ilości. Ja regularnie usuwałem starsze savey po prostu. Z tym, że ja nie zauważałem spadku płynności samej gry. Posegreguj je względem daty modyfikacji i wywal te, których już nie będziesz na pewno używał.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom