Problem z platformą GOG

+
Witam, zakupiłem i zainstalowałem grę wiedźmin 3 edycja gry roku z płyty dvd. Wraz z grą zainstalował się program GOG za pośrednictwem którego uuchamiałem grę.
Coś pokusiło mnie aby kliknąć aktualizację tego programu do wersji GOG galaxy. Po aktualizacji ten program nie wykrywa wiedźmina jako zainstalowanego i w zasadzie nie mam pomysłu jak uruchomić tą gre ponieważ nie mogę znaleźć właściwego pliku exe. Jeżeli ktoś z Państwa ma pomysł na rozwiązanie tego problemu będę wdzięczny.
 
Hmm, co prawda kupiłem wersję W3 w pierwotnym wydaniu, ale w pudełku był kod do platformy GOG (na odwrocie papierowej instrukcji). Zaloguj się na konto i zobacz czy gra jest aktywowana. Przez GOG Galaxy będziesz mógł wtedy ściągnąć grę na PC.
 
Miałam kiedyś podobny problem. Gra była zainstalowana, ale GOG po reinstalacji nie widział gry, więc odinstalowanie grę za pomocą "odinstaluj lub zmień program" i zainstalowanie ponowne za pośrednictwem GOG, wtedy wszystko wróciło do normy.
 
Chyba niekoniecznie trzeba ściągać grę ponownie. W opcjach Galaxy w konfiguracji instalacji jest opcja "Importuj folder". U mnie zadziałało. Ale jak nie pomoże, to już tylko ściąganie pozostaje...
 
Udało mi się bez reinstalacji, przekopałem cały folder wiedźmin i znalazłem plik exe, w gog jest zakładka "dodaj plik startowy" czy jakoś tak i poszło. dzięki za zainteresowanie, pozdrawiam.
 
Top Bottom