Problem z platyną

+
Problem z platyną

Witam, marzyła mi się platyna w Wiedzminie więc wbiłem wszystkie trofea w normalnej grze i NG+ oprócz tych za 2 ostatnie poziomy trudności później specjalnie zacząłem grać 3 raz odnowa na najwyższym poziomie żeby zdobyć te ostatnie trofea ale wczoraj po skończeniu gry rzadne trofeum mi nie wyskoczyło a grałem na pewno cały czas na najwyższym poziomie ;(
 
Witam, marzyła mi się platyna w Wiedzminie więc wbiłem wszystkie trofea w normalnej grze i NG+ oprócz tych za 2 ostatnie poziomy trudności później specjalnie zacząłem grać 3 raz odnowa na najwyższym poziomie żeby zdobyć te ostatnie trofea ale wczoraj po skończeniu gry rzadne trofeum mi nie wyskoczyło a grałem na pewno cały czas na najwyższym poziomie ;(

A zmieniałeś podczas gry poziom trudności? Jeżeli tak to trofeum nie wpadnie. Musisz ukończyć całą grę od początku na jednym poziomie.
 
Jak byś przeszedł grę na najwyższym to powinny wpaść: Trening na Mordowni i Wiedźmin na szlaku.

Wiedźmin na szlaku - przejdź na najwyższym. Trening na Mordowni - przejdź na przedostatnim LUB ostatnim.
 
Nic na pewno nie zmieniałem,jak zaczołem gre to zobaczyłem w ustawieniach czy na pewno jest najwyższy i nawet później tam nie zaglądałem,nie wiem czy jest na to jakiś sposób bo nie mam zamiatu znowu grać od nowa ,to nie jest gra na 10 h :(
 
Witam, mam taki problem z zdobyciem jednego trofeum do platyny. A mianowicie wykonanie wszystkich zleceń wiedźmińskich. Przeszedłem grę prawie 3 razy i nadal nie wpadło. Stąd moje pytanie czy są jakieś ukryte zlecenia? Wszystkie 26 które można otrzymać z tablic i fabuły mam wykonane.
 
Może być sytuacja taka, że
zamiast zabić Ducha Lasu staniesz po stronie starszyzny i wtedy nie wpada trofeum za jego zabicie.
 
Ah ja wtedy zabijałem leszego, co potem wieśniacy zabili starszyznę.

---------- Zaktualizowano 10:48 ----------

Musi być jakaś konkretna rada o co chodzi. Zależy mi na platynce z Wiedźmina, a brakują mi tylko 2 trofea. Problem tylko z tymi zleceniami. Nie wiem dlaczego tak jest.
Za pierwszym przejściem nie wpadło, ale nie zwróciłem uwagi na to trofeum. Za drugim, po aktualizacjach nie mogłem wykonać "Bestia z oxenfurckiej puszczy", ponieważ po rozmowie z NPC nie miałem dalszych śladów questa gdzie iść. A teraz po przejściu trzeci raz znowu nie mam.
 
Może być sytuacja taka, że
zamiast zabić Ducha Lasu staniesz po stronie starszyzny i wtedy nie wpada trofeum za jego zabicie.

Ale wpadnie za zabicie jakiegokolwiek Leszego w grze ;-) Tak właśnie zdobyłem to trofeum ;-)
 
Witam, marzyła mi się platyna w Wiedzminie więc wbiłem wszystkie trofea w normalnej grze i NG+ oprócz tych za 2 ostatnie poziomy trudności później specjalnie zacząłem grać 3 raz odnowa na najwyższym poziomie żeby zdobyć te ostatnie trofea ale wczoraj po skończeniu gry rzadne trofeum mi nie wyskoczyło a grałem na pewno cały czas na najwyższym poziomie ;(
Widzę że nie tylko ja mam ten problem...
 
Top Bottom