Problem z plikami .dll - brak biblioteki MSVCR110.dl

+
Problem z plikami .dll - brak biblioteki MSVCR110.dl

Witam, na wstępie uprzedzę że próbowałem kilkakrotnie instalacji najnowszej wersji directx/vcredist i wszystko instaluje się poprawnie a efektów brak.

Po zainstalowaniu gry przy próbie uruchomienia wyskoczył mi komunikat o braku 'MSVCR110.dll'. Po wielu próbach reinstalacji vcredist postanowiłem ręcznie pobrać brakujący plik dll. W internecie przeczytałem, że trzeba wrzucać je do folderu C:\Windows\SysWOW64 co też zrobiłem, ale co nie dało efektu. Wrzuciłem natomiast plik do folderu z grą i o dziwo problem zniknął, ale wzamian program zaczął pytać o plik 'vcomp110.dll', a potem 'msvcp110.dll'. Po wrzuceniu plików do folderu gra wreszcie się uruchomiła, wybrałem z menu nową grę, obejrzałem intro, ale w momencie kiedy pojawia się ekran ładowania trwa to chwilę po czym gra wyrzuca mnie do pulpitu. W czym może tkwić problem? Czy cały czas chodzi o problemy z bibliotekami dll?

/szukałem w wyszukiwarce forumowej, ale z tego co widziałem to nikt nie miał podobnych problemów. Przy poprzedniej części gry nie miałem takich problemów
 
Czy cały czas chodzi o problemy z bibliotekami dll?
Tak, wrzucanie bibliotek nie jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ może powodować do sytuacji, jak u ciebie - niby gra się włącza, ale jednak w którymś momencie się wywala. To trochę tak, jakby na zepsutym samochodzie pisać "sprawny" i liczyć, że odpali :p

Po zainstalowaniu gry przy próbie uruchomienia wyskoczył mi komunikat o braku 'MSVCR110.dll'. Po wielu próbach reinstalacji vcredist postanowiłem ręcznie pobrać brakujący plik dll.
Co konkretnie instalowałeś? W3 korzysta z bibliotek VC++ 2012, wersji x64 oraz x86 dla systemu 64-bit oraz tylko wersji x86 dla systemu 32-bit. Na płycie z grą masz też instalkę do bibliotek, jest tam opcja ich naprawy. Spróbuj.

Zmieniam nazwę tematu na bardziej znaczącą zgodnie z regulaminem: http://forums.cdprojektred.com/thre...d-17-05-2015?p=1664342&viewfull=1#post1664342
 
Top Bottom