Problem z polskim dubbingiem - Steam

+
Witam. Mój problem polega na tym, że kupiłem grę na steamie, na którym mam ustawiony język polski i chciałbym w nią grać z polskim dubbingiem, ale w ustawieniach znajduje się jedynie angielski. Czy ktoś wie jak mógłbym to zmienić?
 
Mam ten sam problem. Jak wchodzę do gry to w ustawianiach mogę zmienić interface i napisy na język polski natomiast w audio jest dostępny tylko i wyłącznie angielski. Po
zatwierdzeniu ustawień i ponownym uruchomieniu gry ustawienia wracają do początkowych czyli do wersji angielskiej.
 

Attachments

  • Zrzut ekranu 2020-12-10 085454.png
    Zrzut ekranu 2020-12-10 085454.png
    4.4 KB · Views: 660
Witam . mam to samo nie ma nawet możliwości wybrania polskiego dubbingu , jest tylko angielski , steam jest po polsku , inne gry chodzą z polskim dubbingiem a wyczekiwana gra od dawna niestety nie , chociaż widziałem na YT że ludzie mają z polskim dubbingiem . NIe wiem o co chodzi i jak to zmienić , pomocy
 
Tak. Czyli nie pomogło? :(

Może Steam musi dociągnąć jakieś pliki jeszcze? Macie włączone automatyczne aktualizacje?
Tak. Aktualizacje są włączone na automatyczne, zaskakuje mnie to ze w opcjach dubbingu jest tylko i wyłącznie angielski, po zatwierdzeniu zmian i ponownych uruchomieniu gry znowu jest wszystko po angielsku.
 
Miałem ten sam problem. Wystarczy w ustawieniach gry na Steamie zmienić język na polski i ściągnie Ci dodatkowe 4GB. Klikasz na grę w bibliotece Steam, wybierasz właściwości, coś tam z językiem i wybierasz polski.
 
Ok. pogrzebałem i :) . sprawdzcie w steam , cyberpunk zębatka w lewym górnym rogu koło literki I jak informacja , tam gdzie gwiazdka :) wchodzimy w zębatkę , właściwości , język i zmieniamy na polski . plik się pobiera mam nadzieje że pomoże i że ja pomogłem :)
 
Ok. pogrzebałem i :) . sprawdzcie w steam , cyberpunk zębatka w lewym górnym rogu koło literki I jak informacja , tam gdzie gwiazdka :) wchodzimy w zębatkę , właściwości , język i zmieniamy na polski . plik się pobiera mam nadzieje że pomoże i że ja pomogłem :)
potwierdzam, pobiera dodatkowo 4 GB wiec może to jest to :D
 
Witam. musze sie podlaczyc pod temat bo niestety sam jeszcze nie moge zakladac nowych. Mam problem z Polskim dubblingiem na Sony Playstation gdyz gra zostala zakupiona w PS Store z regionem niemiecki i oplacona Niemiecka kredytowa wiec nie ni jak nie ma mozliwosci wybrac ktory model gry chce sie kupic!!! a bystrzaki z naszego studia CDPR chyba nie sa swiadomi tego ze nasz narod jest rozsiany po calej uropie bardziej niz jakis inny i ograniczyli wersje EUROPEJSKA do takich jezykow jak Angielski, niemiecki, hiszpanski, wloski, francuski a nawet KOREANSKI - bez jaj KOREANSKI a Polskiego nie dali !!! Wiec mam pytanie czy mam ta gre zwrocic ?? czy moze naprawicie (cdpr) ten chory bład i dacie jakas aktualizacje z mozliwoscia sciagniecia polskiego DUBBLINGU??
 
ktoś chyba na innym regionie kupował/chciał zagrać i z stąd ten problem :). Ja pobierałem bez żadnych kombinacji i wszystko jest ok
 
Cześć, podpinam się pod temat żeby nie tworzyć nowego póki ten żyje. Chcę ogólnie grać w wersję kinową tj polskie napisy/interfejs i angielskie głosy. Na Steamie pobrała mi się wersja angielska, po włączeniu gry mogę zmienić teksty na polskie lecz po restarcie znów jest pełna angielska tak jakby Steam narzucał język. Po pobraniu polskiej przez Steam mam całość z głosami po polsku a tego nie chcę. Jakieś rady?
 
Top Bottom