Problem z popchnięciem Aktu II - spoilery

+
Problem z popchnięciem Aktu II - spoilery

Więc tak. Uniewinniłem Talara, Vivaldiego i Leuvardena, czy jak się ten kupiec nazywa. Raymond został już nadcięty i stwierdził, że idzie się ukrywać. Tylko dalej nic. Na cmentarz wejść nie mogę, bo jedyna opcja w tą stronę u grabarza to gadanie, że Geralt może wybić potwory za kasę (nic o przepustkach, czy coś, w sumie Geralt nawet specjalnie nie chce tam wejść), Baranina gdzieś przepadł (gdzieś, lecz nie wiadomo gdzie, bo w Kudłaczu go nie ma, a do domu się nie mogę dostać bez zabicia strażników, co nic nie daje, bo dom jest pusty), a Javed podszywający się pod detektywa jeszcze nie przylazł (po 24 godzinach od odejścia prawdziwego), więc Anatomii Zbrodni nie mam. Da się:
1. przywrócić Baraninę do bytności (zabity nie jest, w każdym razie nie przeze mnie)
2. pchnąć do przodu fabułę (od razu mówię, że mogę tylko czekać medytując, zadania poboczne robiłem wszystkie jakie mogłem w Akcie II i bez wstępu na cmentarz.
P.S. Kasy też mu nie zapłaciłem, a misja "Co kryje prawda" załączyła się jeszcze przed odejściem detektywa.
 
Last edited:
Skoro przesłuchałeś wszystkich podejrzanych, to musisz teraz iść do Raymonda aby Cie poinformował o rozwoju śledztwa.
Teraz będziesz rozmawiał z iluzją Raymonda, będzie Ci kazał zabić Baraninę
Robiłeś może zadanie Przyjaciółka z dawnych lat? Jak zrobisz je całe to
dostaniesz przepustkę na cmentarz
 
Dobra. Znalazłem swój stary poradnik i namieszać nie namieszałem. Ray miał zniknąć w tym momencie. Problem tylko z nieobecnością Baraniny, ale może nie będzie potrzebny (nie musimy chyba gadać z każdym jeśli odkryjemy prawdę?), no i z tym, że nie ma ani "Raya", ani posłańca. Może pojawi się po kilku dniach, albo coś.
EDIT: Kurczę, byłem nawet na bagnach powsadzać kilka tych symboli do obelisków (to jedyne co mogłem zrobić). Tydzień jak Raymonda nie ma, a posłańca dalej nie widać.
Ktoś ma jakiś pomysł jak go wywołać? Mam 3 uniewinnionych, gadałem z nimi o dowodach na niewinność, gadałem też ze wszystkimi, choć z Baraniną nie wiem, czy o śledztwie na jego temat. W notatniku/dzienniku/czymkolwiek mam, żeby z nim pogadać, ale kolesia nigdzie nie ma.
 
Last edited:
Baranine możesz znaleźć wieczorem w karczmie lub w jego domu (przed domem stoją bramkarze). Skoro Raymonda nigdzie nie ma to zobacz na bagnach obok wieży maga lub w jego domu.
 
Ja mam problem po wyjściu z wieży na bagnie. Kiedy próbuje walczyć z ifrytem, to nie mogę go w żaden sposób zranić. Wersja steam.
 
FCR, najwyższy poziom, 16lv, PL wersja, Azar przejrzany. Z Graveirami i tym nietoperzem, który się pojawia przy karczmie to samo, macham i nie trafiam.
 
Rozmyślnie zainstalowałeś coś, co utrudnia grę, a nawet nie przeczytałeś instrukcji?! :troll:

W tym wypadku potrzebujesz oleju na upiory. W skrócie: FCR (między innymi) zwiększa szansę potworów na uniknięcie ataku, którą to szansę trzeba zredukować. Przeczytaj instrukcję, bo możesz mieć problemy z dalszym graniem...

I tak na marginiesie - skoro FCR, to odpowiedni temat jest tutaj: http://forums.cdprojektred.com/threads/20124-W1-mod-Full-Combat-Rebalance-v1-6
 
Zawsze myślałem, że oleje mają zwiększać dmg, a nie umożliwiać trafienie przeciwnika. Wystarczyłoby zrobić to logicznie i instrukcja by nie była potrzeba. Jak można upiora jeszcze wytłumaczyć, to brak obrażeń przy ataku na Graviery, bo mają 100% uników? Oczywiście bez oleju nie ma sensu atakować, ale chodzi o zasady : P
 
Last edited:
Moim zdaniem trafienie niematerialnego upiora bez specjalnego oleju jest bardziej nielogiczne. Naprawdę warto przeczytać instrukcję, ponieważ mod wprowadza ogromne zmiany.
 
Top Bottom