Problem z popchnięciem fabuły do przodu - cmentarz

+
Problem z popchnięciem fabuły do przodu - cmentarz

Mam mały problem z dwiema misjami. Jestem na etapie 2 aktu. Nie mogę otrzymać klucza na cmentarz. Powinnam iść do kogoś ze straży, albo odkupić dług Talara. Rozmawiając z Vincentem nie mam opcji, żeby go o ten klucz zapytać, z Talarem tak samo. Kręciłam się też trochę wokół domu talara w nocy i nic. Kolejna kłopotliwa misja od kupca z grobli, gdzie muszę przynieść mu 3 brosze salamandry. Niestety gdy trafiła się okazja to sprzedałam je w 'Misiu Kudłaczu' i nie mogę teraz ich w żaden sposób zdobyć. Wielu z was kilkukrotnie grę przechodziło, więc pewnie znajdziecie rozwiązanie.

Edit: pozwoliłam sobie zmienić nieco nazwę tematu na więcej mówiącą :)
I przenoszę do odpowiedniego działu.
I.
 
W grę skończyłam grać jakieś 4 lata temu, więc nie wiem na ile pomocna będę... później zerknę w poradnik, jak znajdę :)

Więc tak - jeśli masz wersję BOX gry zajrzyj w poradnik. Ja generalnie unikam, ale jak zdarza się utknąć, to korzystam z konkretniej strony - a czasem mapka narysowana i szukany nicpoń oznaczony ;)

Co do brosz salamandry - z tego co pamiętam, to wystarczyło nocą pokręcić się po Wyzimie nocą. Zwłaszcza w rejonie dzielnicy nieludzi. Zawsze się tam coś do sprzątnięcia kręciło - tylko nie pamiętam w jakich godzinach. Spróbuj.

Na cmentarz można się dostać także, JEŚLI dobrze pamiętam - w ciągu dnia przy bramie cmentarnej stoi NPC, grabarz. Zagadaj. On chyba też coś będzie chciał od Ciebie. Podejrzewam, że masz któreś zadanie za mało popchnięte 'do przodu' :)

PS. witaj na forum :)
 
Iwona said:
Co do brosz salamandry - z tego co pamiętam, to wystarczyło nocą pokręcić się po Wyzimie nocą. Zwłaszcza w rejonie dzielnicy nieludzi. Zawsze się tam coś do sprzątnięcia kręciło - tylko nie pamiętam w jakich godzinach. Spróbuj.

Z tego co pamiętam, najłatwiej na nich trafić w wąskiej uliczce pomiędzy chatką, w której mieszka Shani a domem Kalksteina.

Co do klucza na cmentarz... przy pierwszym podejściu do W1 chyba go nie zdobyłem - gra przewiduje i taką opcję, można skończyć akt.
 
Próbowałam i z tym, ale parę minut tylko około północy. Długo trzeba się tak kręcić po tej dzielnicy, by ich znaleźć?
 
Żeby zdobyć klucz od grabarza musisz zakończyć zadanie Podejrzany:Vincent albo Podejrzany:Talar.Ja zawsze brałem od Talara. :)
 
Przedstawicieli Salamandry rzeczywiście najczęściej spotyka się w nocy wzdłuż tej uliczki prowadzącej do domu Klksteina, Vivaldiego oraz przy domu Shani. Co do grabarza, to klucz da ci dopiero wtedy jak anulujesz jego dług u Talara a żeby to zrobić musisz udowodnić niewinność Talara. Można to zrobić, najszybciej chyba poprzez spotkanie tego tajemniczego gościa przy domu Talara, lub przy sekcji zwłok wyjdzie kto jest prawdziwym winowajcą. Oczywiście jeśli odpowiednio poprowadzimy dialog przy sekcji.
 
Jeśli nie można uniewinnić Talara ani Vincenta (Vincenta nie można jak zabili Ci Colemana chyba) to musisz zrobić quest z imprezą u Shani, a potem z nią pogadać. Wtedy ona coś powie o Talarze i będziesz mógł go uniewinnić. Wtedy spłacisz dług grabarza, który da Ci klucz na cmentarz.
 
Top Bottom