Problem z "powolnym" dzwiekiem w Gwincie.

+
Problem z "powolnym" dzwiekiem w Gwincie.

Hejka, chciałbym sie dzisiaj Was doradzic, czy moj problem z dzwiekiem to wynik nowego patcha czy zepsutej gry. Otoz jeszcze 2-3 miesiace temu wszystko bylo w porzadku, tzn kazdy dzwiek, kazdy przywolana talia, karta czy postac wyglaszala swoje dzwieki doslownie w sekunde albo i krocej. Teraz jest tak np w sklepie, ze troll gada dosc dlugo, nie wiem jak to nazwac ale moge to porownac do dzwiekow ktore sa przyspieszane kilkakrotnie, ze np. podczas rozgrywki nie wiedzialem co mowi medyczka Skellige, a teraz slysze dokladnie jak gada " uchyl glowe przed madra Freja ?". Strasznie mnie to irytuje, dzis zaktualizowalem sobie Gwinta i slysze takie cos. Prosze o to linki:

https://youtu.be/oEuARX74nTo?t=81

Tutaj nasz troll gada " ooooo, robim trach ..... "
A z tego co pamietam jak gralme te pol roku temu to samo badz " kupuj beczki kto nei kiep, dobry towar ma tu sklep" potrafil powiedziec doslownie w sekunde badz nawet szybciej.
Nigdzie nie znalazlem tego na youtubie jak tak te karty gadaja ale przysiegam na wszystko co istnieje ze tak kiedys bylo. Wiem ze to forum jest pelne zapalencow tej gry wiec mam skromna nadziej, ze jednak ktos to pamieta, potwierdzi i pomoze z tym. O wiele lepiej sie gralo jak tak szybko karty mowili, teraz jak Foltest mi sie drze " naaprdzod, do bojuuu" to az mam ochote wylaczyc te glosniki.

Pozdrawiam serdecznie!
 
Last edited:
Oj to ja wtedy jeszcze nie grałem, jak karty w grze tak szybko teksty wypowiadały. Ale nie dziwię się, że tak Cię to irytuje, bo skoro piszesz, że kiedyś teksty kart wypowiadane były szybko to taka zmiana potrafi zdenerwować. Może ktoś kto grał od wczesnych etapów gry wie coś więcej - trzeba czekać.
 
Top Bottom