Problem z punktami doswiadczenia

+
Problem z punktami doswiadczenia

]Witam serdecznie, mam pewne pytanie ktore wydaje mi sie duzym problemem choc moge sie mylic. mianowicie chodzi o zdobywanie punktow xp.
2 dni temu zakupilem wersje elektroniczna Wiedzmin 3 wraz z 2 dodatkami krew i wino oraz serca z kamienia. Wersja 1.22 kupiona przez konto xbox live.

Problem polega na tym , ze nie dostaje w ogole punktow doswiadczenia za swoich przeciwnikow/ potworow . To samo jest ze zleceniami wiedzminskimi , za nie rowniez nie dostalem ani 1 punktu xp. Czy to jest jakis bug?
Dodam , ze to jest drugi raz jak kupilem ta gre. Wczesniej mialem wersje pudelkowa kupiona ponad rok temu , posiadam rowniez stare save'y z tamtej wersji. Plyta niestety mi zaginela wiec zmuszony bylem kupic nowa gre tym razem wybralem wersje elektroniczna.
O ile dobrze pamietam to dostawalo sie punkty exp za kazdego potwora i za "bossy" ze zlecen wiedzminskich , czy cos sie zmienilo w tej wersji?
Probowalem wszystkiego , zaczalem nowa gre , probowalem w ng+ i caly czas mam ten sam problem.
Jedyne doswiadczenie ktore dostaje to tylko za zadania glowne.
Mimo ze przeciwnicy i zadania sa o kilka poziomow wyzej od mojego [zielony kolor , czerwony] to nic nie dostaje za nich przez to moja postac stoi caly czas w miejscu z poziomem.
Jaka moze byc tego przyczyna , czy ktos ma jakies wyjasnienie lub spotkal sie z tym problemem?
 
Top Bottom