[PROBLEM Z QUESTEM] Brudna Forsa

+
[PROBLEM Z QUESTEM] Brudna Forsa

Witajcie. Mam pewien problem z questem o wyżej podanym tytule. Mianowicie quest cały czas jest w fazie przeczytania listu. Przeszukałem całe EQ i przeczytałem wszystkie dzienniki, ale quest dalej nie chce ruszyć do przodu. Z góry dziękuję za pomoc.
 
Też miałęm to samo, ale zauważyłem, że da się skrzynkę i tak zlootować :p
Może już tam byłeś? i się zamotało? (Ja przynajmniej tak miałem - ewidentny bug)
 
Ciekawe.. ja nie mialem problemu z tym questem..
Poszukaj jednak moze czegoś nie przeczytałeś.. / zlootowałeś..
 
Problem pojawia się jak zlootuje się skrzynkę zanim przeczyta się list. Niestety wiele błędów występuje kiedy zrobi się coś w odwotnej kolejności niż Redzi zakładali np. zabije się upiora zanim dostanie się questa na itemy szkoły węża, wtedy nie można wejść 2-gi raz do krypty.
 
@up czyli co? Jestem stratny na jakiejś mniejszej lub większej ilości xp i tyle bólu. Ja najpierw ubiłem dezerterów przy pewnej lokacji, gdzie była czarna skrzynia, dopiero potem znalazłem list.
 
Tak. Zabiłeś bossa z tarczą i lootąłeś skrzynek zanim znalazłeś list. Quest failed -> nic więcej nie możesz zrobić. Szkoda, że takich błędów jest wiecej. Trzeba zapisywać grę często. No nic teraz tylko czekać na patch ... ale to trochę potrwa ;)
 
Miałem to samo. Wpierw zlootowałem skrzynie a dopiero potem wyskoczyło żeby przeczytać list no i już była d*pa. No ale nic, jak wyjdzie patch to może te błędy naprawią, ja i tak jestem zadowolony z gry, według mnie jest Epicka :)
 
Hej,

Dzięki za czas poświęcony na opisanie problemu, bardzo to doceniamy i będziemy odnosić się do takich problemów w nadchodzących patchach.

Jesteśmy świadomi problem opisanego przez Falandara i będzie on jedną z rzeczy naprawionych w kolejnych łatkach.

Pozdrawiam,
stszau
 
@5eba88
Przed założeniem nowego wątku, proszę zapoznać się ze strukturą forum i sprawdzić, czy podobny już nie istnieje. Scaliłam.
Podczas wchodzenia na forum mogłeś przeczytać informację (i prośbę zarazem) dotyczącą tego, żeby nie spoilerować innym fabuły, co wiąże się także z zakładaniem tematów fabularnych w odpowiednio oznaczonym dziale. Proszę stosować się do reguł obowiązujących na forum i nie psuć zabawy innym użytkownikom.
 
Byłoby idealnie, gdyby to było naprawione z którymś patchem i zadanie będzie można zrealizować - bo mam podobny błąd. Moje nastawienie 'przefiltrowanie mapy z każdego zadania' doprowadziło do tego, że byłem bliski rozpoczęcie rozgrywki od nowa, żeby zakończyć to zadanie ;>
 
Też mam ten problem, całą mapę z Białego Sadu zrobiłem, a listy potem wszystkie przeczytałem i nic się nie dzieje.
 
Generalnie dobrze radzę czytać, jakie listy/książki/dzienniki dostajecie i wszystko czytać od razu, a potem szukać lootu.
 
Witam, zrobilem QUest z brudna forsa, ale jest jeszcze quest Złoto dezerterow, nie dostalem tego questa. Pierwszy z nich wymaga przeczytania listu szpiega, w ktorym opisana jest skrzynia w piwnicy w opuszczonej chatce obok młyna. Byłem tam i skrzynia stoi ale jest zamknięta na klucz. Nie mogę jej otworzyć, klucza nigdzie nie znalazlem. Quest mam zakonczony. Miał ktoś podobny problem z brakiem klucza do tej skrzyni ?

I przy okazji jeszcze jeden problem. Jak włożyć Glif do broni ? mam 2 Mniejsze Igni i nie moge tego wsadzić do broni z gniazdem . Probowalem przenosic, klikac 2x , nawet u kowala i nic . To jakis bug czy czego nie rozumiem ?
 
Last edited:
Problem z Questem

Witam Serdecznie,

Mianowicie mam problem z questem.
Quest nazywa sie "brudna Forsa" znajduje się on w białym sadzie po przeczytaniu notatki quest powinien sie aktywować, lecz u mnie gdy przeczytam listy,fragmenty listów,kartki itp itd. nic sie nie dzieje i dalej widnieje napis "Przeczytaj odnaleziony list" - czy jakos podobnie.

Ktoś moźe wie dlaczego nie moge tego questa aktywować i może temu zaradzić ?:).

Pozdrawiam.
 
Prawdopodobnie znalazłeś już skarb przed rozpoczęciem questa daltego gra się zbugowała, jest to znany problem
 
Zrobicie coś z tym błędem? Cholera mnie już bierze, chciałem przejść grę na 100%, "wylizać" każdą ścianę, zakamarek a tu mi wisi quest z lvl 2, a mam lvl 37. Jeżeli jedynym sposobem żeby to naprawić jest zaczęcie gry od zera to na samą myśl się odechciewa. Nie możecie tego uwzględnić w jakimś patchu, żeby odhaczyło jako zaliczone?:)
Pozdro!
 
Problem występuje nadal. Po patchu 1.07 nadal mam zadanie Brudna Forsa na poziomie "Przeczytaj list" a w inwentarzu mam wszystkie listy przeczytane, nawet przeczytałem specjalnie drugi raz każdy list i skrawek papieru. Quest nie postępuje dalej.
 
Top Bottom