Problem z questem Daleko od domu

+
Witam
W dzienniku pokazuje żebym przekazała Yarenowi informacje o powodzeniu oddania toporu w ołtarzu Vodyanoi. Odebrałam amulet i poszłam do Yarena, ale nie ma opcji dialogowej, która zakończyłaby zadanie. Czy pominęłam coś? Z góry dziękuję za odpowiedź
 
Z tego co pamiętam, to trzeba poczekać przez noc, zeby Vodianoi zabrali topór i zostawili własny przedmiot - symbol zawarcia pokoju (nie pamiętam już co to było). Potem bierzemy ten przedmiot i oddajemy Yarenowi.
 
Witam
W dzienniku pokazuje żebym przekazała Yarenowi informacje o powodzeniu oddania toporu w ołtarzu Vodyanoi. Odebrałam amulet i poszłam do Yarena, ale nie ma opcji dialogowej, która zakończyłaby zadanie. Czy pominęłam coś? Z góry dziękuję za odpowiedź

Przychodzą mi do głowy dwie rzeczy. Pierwsza, to ze jednak nie zabiłaś wszystkich grup potworów z pierwszej fazy tego zadania. Druga, to że popłynęłaś do Wyzimy w trakcie jego wykonywania i pozostali drwale oprócz Yarena zginęli - wtedy nie da się zakończyć tego zadania. Jeśli żadna z nich nie jest prawdziwa, to niestety oznacza, że wkradł się jakiś błąd. Wtedy pozostaje wczytać jakiś wcześniejszy save lub też jeśli masz grę na gog-u lub steamie spróbować kilkukrotnej (nawet jeśli nie pokaże błędów za pierwszym razem) weryfikacji plików. Ewentualnie możesz podesłać save, żeby ktoś inny u siebie mógł sprawdzić, czy jest tak samo, czy też jednak da się zakończyć zadanie.
 
Z tego co pamiętam, to trzeba poczekać przez noc, zeby Vodianoi zabrali topór i zostawili własny przedmiot - symbol zawarcia pokoju (nie pamiętam już co to było). Potem bierzemy ten przedmiot i oddajemy Yarenowi.

Przecież napisała, że już odebrała amulet ;)
 
Dziękuję za odpowiedź, jednak nie mogę załączyć pliku nawet w formie zip, mam jeszcze poprzedniego save'a
Pozdrawiam
 
Dziękuję za odpowiedź, jednak nie mogę załączyć pliku nawet w formie zip, mam jeszcze poprzedniego save'a
Pozdrawiam

Musiałabyś wgrać na jakiś zewnętrzny serwer np. Zippyshare i tutaj podać linka do pobrania.
 
Top Bottom