Problem z questem Statuetka Żołnierza [SPOILERY]

+
Ja po tym patchy 1.07 mam 7 misji z ktorymi nie da rady nic zrobić :(

---------- Zaktualizowano 21:46 ----------

Po patchu 1.07 skopane mam misje.
Statuetka żołnierza
Wieża Znikąd
wyścig_ ku chwale bogini
tajemniczy Handlarz
Represje w novigradzie
Jaskinia snów
w wilczej skórze.
 
Mam to samo plus problemy z misjami:
Pełna kolekcja Kart: - na bank mam wszystkie a zadanie nie znika
Tajemniczy handlarz - nie da się z nim pogadać
Czarna perła - Facet, którego mam bronić przed utopcami ginie zanim dopłynę do brzegu. Przy Represjach w Novigradzie miałem podobnie ale udało mi się dobiec i zasłonić delikwenta własnym ciałem.
 
Last edited:
W 1.08 zmieniło się trochę - naprawiło mi problem z kartami do Gwinta (mam wreszcie zaliczone zadanie i osiągnięcie w GOG Galaxy), można pogadać z niziołkiem w Novigradzie (handlarzem z zepsutego dotąd zadania), ale co do statuetki, to dalej jest skopane. Wieża działała mi dobrze w 1.07 (i wcześniej), więc tu nic nie powiem. Za to po Bastionie ganiam kolejny dzień, a dalej quest nie chce się skończyć (zastosowałam się do chyba wszystkich rad ze wszystkich wygooglanych tematów o tym zadaniu).
 
Jakim Bastionie ?

Gdzie to jest, bo jestem na etapie zakończenia misji "Najgroźniejszy Potwór na Skelige" i idę dalej.
 
Ja tego zadania nie mogłem skończyć, w 3 akcie najpierw zrobiłem zadania dla innych i na końcu dla Triss, po tym wszystkim ona z automatu poleciała na statek, i gdy szedłem do niej z tą statuetką nie miałem żadnej opcji dialogowej, tylko - "No ? ". Jak dla mnie tragicznie to rozwiązali. Po akcji w latarni babka znika i już nic nie idzie z nią zrobić, nawet questa xD
 
Statuetka Żołnierza jest możliwa do zakończenia, gdy po walce W Kaern.M znowu spotykamy się z Triss po walce na Łysej Górze.

Wtedy Wiesiek odzyskuje głos i pyta Triss o Statuetkę.

Tak właśnie wczoraj tą misję zakończyłem.

Jak to przegapisz, to już nie spotkasz Triss i misja wisi do końca.

---------- Zaktualizowano 08:48 ----------

Bastion jest w kaer morhen to zadanie poboczne,


Dzięki, jak zagram to sprawdzę tablice - na tablicy jest ?
 
Dzięki, jak zagram to sprawdzę tablice - na tablicy jest ?

Ja trafiłem na to zadanie podczas eksploracji, ujawniło się gdy odnalazłem Bastion - chyba jest to jedyny sposób na aktywację zadania.
 
Dzięki, jak zagram to sprawdzę tablice - na tablicy jest ?

Nie, w KM nie ma tablicy. Bastion znajdziesz na mapie, tak jak napisał Ukash, eksplorując teren albo jak będziesz poszukiwał części do ekwipunku szkoły wilka. Tylko uważaj, żebyś wykonywał wszystko zgodnie z instrukcją zadania, ja pominąłem jedną część i mimo tego iż wykonało mi zadanie i dostałem punkty, to cały czas mi wisi w zadaniach do wykonania.
 
Nie przyjacielu to nie jest ta misja,
bastion jest oznaczony jedynką

Swoją drogą chyba muszę zajrzeć do KM, bo nie pamiętam tej kuźni ;) ale to już temat na inny wątek
 

Attachments

  • jpg.jpg
    jpg.jpg
    47.6 KB · Views: 74
Nie potwierdzam, mam wersje 1,081 i misja jest nie do przejścia, po tym jak triss prowadzi nas do pomieszczenia mówi bierzmy się do roboty skrypt się przerywa i nic się nie dzieje.
 
Niestety - u mnie to samo. Również jestem w trakcie głównego zadania Ostatnie przygotowania, a po słowach Triss "Bierzmy się do roboty." dialog się urywa, cel zadania dotyczący pokazania Triss statuetki jest w dzienniku "odptaszkowany", a kontynuować zadania w żaden sposób nie mogę. Szkoda, bo będzie to jedyne zadanie, którego nie wykonam przy tym podejściu...
:sadtriss:
 
Last edited:
Czyli to jest taki ogólny problem z tymi statuetkami. Wcześniej zrobiłem to bez problemu, teraz mam 2 statuetki do odczarowania, kupiłem je u kupca tego samego w Novigradzie gdzie zdobywa się jedną z ksiąg do questa "Wolny duch" i to samo co wyżej. Po wejściu do szopy i wypowiedzeniu przez Triss słów "Bierzmy się do roboty" nic się nie dzieje...
 
Nie rozumiem dlaczego nie zostało to poprawione w łatce 1.08 skoro zgłaszane było niemal od razu po pojawieniu się łatki 1.07 :/ Wisi mi już tylko to (plus "nieukończona" Racja Stanu z powodu błędu gry) by mieć pełną satysfakcję z przejścia gry na 100%.
 
Top Bottom