problem z questem więcej niż mistrz krew i wino

+
problem z questem więcej niż mistrz krew i wino

witam !
mam taki problem z questem od mistrza zdravko tego od arcymistrzowskich schematów. Otóż odwiedziłem go pierwszy raz, już po wcześniejszym skompletowaniu wszystkich schematów, i po tym jak mogłem u niego wykuć sobie zestawy arcymistrzowskie, w dzienniku cały czas figuruje mi to zadanie jako aktywne. W dzienniku każą mi dać zlecenie zdravko jednak kiedy z nim rozmawiam nie ma żadnej dodatkowej linii dialogowej. Czy trochę się pośpieszyłem i teraz nie mogę wykonać tego zadania ?
 
chyba na to wychodzi że nikt nie miał takiego problemu jak ja, więc pewnie za bardzo się pośpieszyłem i dlatego ten quest mi się nie zaliczył :(
 
chyba na to wychodzi że nikt nie miał takiego problemu jak ja, więc pewnie za bardzo się pośpieszyłem i dlatego ten quest mi się nie zaliczył :(

Ale jak udało Ci się skompletować wszystkie elementy wszystkich zestawów bez odwiedzenia wcześniej Zdravko? Odwiedziłeś wszystkie "?" nim do niego trafiłeś?
 
tak zacząłem odwiedzać znaki zapytania i zebrałem wszystkie schematy przed pierwszą rozmową z zdravko
 
tak zacząłem odwiedzać znaki zapytania i zebrałem wszystkie schematy przed pierwszą rozmową z zdravko

No to podziwiam bo ja za każdym razem jak jechałem z północy na południe i odwrotnie przejeżdżałem obok jego sklepu i wpadałem do niego by sprzedać cały ten złom zdobywany na hanzach bo miał zawsze najwięcej pieniędzy (ponad 100 tysięcy) ze względu na to, że robiłem u niego wszystkie nowe sety wiedźmińskie.
 
Witam. Czy po tylu latach problem został rozwiązany?
Niestety mnie również dopadł ten bug.
Czy ktoś wie jak to naprawić? Czy da się to naprawić?
 
Top Bottom