Problem z REDluncherem

+
Witam!
otóż mam problem z widoczną na dole sytuacją, nie mogę otworzyć REDlunchera. Przypadkowo odinstalowałem program REDluncher, po czym odinstalowałem grę i zainstalowałem na nowo co nie dało skutku żadnego jak widać. Prosiłbym o w miarę szybką pomoc w tym temacie.



Hello!
Well, I have a problem with the situation shown below, I can't open REDluncher. I accidentally uninstalled REDluncher, then uninstalled the game and reinstalled it with no effect as you can see. I would like some help on this matter as soon as possible.
 

Attachments

  • Zrzut ekranu 2022-12-22 173355.png
    Zrzut ekranu 2022-12-22 173355.png
    389 KB · Views: 25
a nie dałoby rady żeby w jakiś sposob przekazać mi ten REDlauncher? O którym jest cały czas mowa, mysle że to by rozwiązalo szybko mój problem
 
czyli co mam w tej sprawie robić?
Nie wiem, ja jestem zwykłym userem mającym grę na GOG-u. Dziś godzina jest już słuszna, może do jutra odezwie się ktoś, kto ma grę na STEAM i wie co i gdzie kliknąć. Ja musiałbym ponownie kupić grę na STEAM żeby spróbować odtworzyć Twój problem. Przykro mi.
 
czyli co mam w tej sprawie robić?
Może spróbuj przeskoczyć uruchamianie gry przez launcher? Znalazłem w sieci instrukcje dotyczącą Cyberpunka, powinno chyba dać się wykonać te same kroki na Wiedźminie.

 
nic to nie daje
gdy wpisuje tą komende i odpalam gre nie wyświetla sie żadne okno i gra pozostaje jakby nie uruchomiona
wciskam graj potem jest zatrzymaj gre przez 4 sekundy sie wyświetla i przechodzi następnie do graj
Post automatically merged:

jedyną opcją jaką widze to jest niestety podesłanie mi tego lanchera
Post automatically merged:

pomoże ktoś z lancherem?
 
Last edited:
rozwiązałem problem, tylko teraz wyszedł nowy problem jak odpalam red lunchera to paski minimalizowania zamykania okna jak i te poboczne wybierające gry tak jakby się cały czas odświeżają i dają efekt takiego migania(skakania)
 
Top Bottom