Problem z reinstalacją gog/gwinta

+
Problem z reinstalacją gog/gwinta

Witam, przy ostatnim update do gwinta wyskoczył mi błąd dostępu do dysku uniemożliwiający aktualizację. Po nieudanej próbie reinstalacji gwinta, ściągnałęm klient gog i chciałem go od początku zainstalować i tutaj pojawiają się schody, bo nie mogę usunąc następujących plików: Galaxy client helper, galaxyclient i galaxy client service (1). Przy ponownej instalacji natomiast pojawia się następujący błąd (2) i próby ''ignorowania'' czy instalacji na innym dysku nic nie dają. Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.
 

Attachments

  • photo172681.png
    photo172681.png
    97.1 KB · Views: 38
  • photo172691.png
    photo172691.png
    228.5 KB · Views: 39
1. Czy jesteś prawowitym Adminem konta, czy jesteś tylko gościem? Gość jest drugim kontem a Adminem głównym może być Siostra; Brat itp.

A, chodzi mi o konta użytkowników i jak się nie mylę nie masz prawa głównego użytkownika? Chodzi o to , że będziesz musiał wejść do kontroli użytkownika a piliki we właściwościach i zabezpieczeniach.
 
Last edited:
Zapomniałem dopisać, jestem jedynym użytkownikiem i mam uprawnienia administratora. Problem występuje tylko przy tych trzech plikach przy innych gdzie też są potrzebne uprawnienia administratora nic się nie dzieję. Próbowałem wchodzić przez właściwości i zabezpieczenia, ale tutaj znowu pojawia się problem braku uprawnień.
 
2. Kliknij jak posiadasz ikonę Goga klikając właściwości potem zgodności zaznaczając daszkiem Uruchom ten program jako Admin.
3. Panel sterowania/konta użytkowników i filtr rodzinny/ konta użytkowników i zmień ustawienia funkcji kontrola użytkownika, przesuwając na drugi pasek od góry jeden i drugi a na ten drugi ustaw.
4. Posiadasz jeszcze na pulpicie Gog galaxy.To w panelach sterowaniach i na programach usuń Goga?
5. Napisz do centrum pomocy wsparcia technicznego.

Zastanawia mnie jeszcze antywirus.....
 
Last edited:
2. Nie posiadam tej ikony, a próby uruchomienia któreś z tych 3 aplikacji kończą się błędem ''system windows nie może uzyskać dostępu do określonego urządzenia, ścieżki lub pliku. Możesz nie mieć odpowiednich uprawnień dostępu do elementu''.
3. Jeżeli dobrze zrozumiałem powinny być tutaj 2 paski, ale mam tylko jeden w zmiane ustawieniach funkcji kontroli użytkownika i jest on ustawiony na drugim poziomie od góry.
4.Nie posiadam żadnych plików od goggalaxy oprócz tych pokazanych na 1 zrzucie, w 2 jest to ikonka instalacji.
Antywirusem jest mcafee, który na początku wywoływał problemy i musiałem go reinstalować, ale tutaj chyba on nie jest problemem. Wyłączyłem zaporę i próbowałem ponownie skasować te pliki, ale nic to nie dało. Chyba rzeczywiście będę zmuszony napisać do wsparcia technicznego, liczyłem że może ktoś tutaj będzie w stanie mi pomóc, ale czas zwrócić się bezpośrednio ro redów. Dzięki za pomoc :).
 
Kiggy24;n9651531 said:
Jeżeli dobrze zrozumiałem powinny być tutaj 2 paski, ale mam tylko jeden w zmiane ustawieniach funkcji kontroli użytkownika i jest on ustawiony na drugim poziomie od góry.

Ustawić żeby było # Nie powiadamiaj mnie, gdy sprawdzam zmiany w ustawieniach systemu Windows. Nie powinno sprawiać problemów, ale możesz usunąć cały folder niż te pliki?
 
Dokładnie na tym mam ustawione. Nie mogę usunąc folderu z tymi plikami, ale inne pliki mogę ( z tego folderu). Problem dotyczy tylko i wyłącznie tych 3 plików.
 
Last edited:
Top Bottom