Problem z "rupieciami"

+
Po instalacji hotfixa 1.04 z menu ekwipunku zniknęły mi "rupiecie" mogę zbierać ten cały szmelc, który zwiększa mi obciążenie, ale nie jestem w stanie go sprzedać ani wyrzucić :(
 
Musimy przestać grać w tą grę bo widzę, że z każdym dniem te bugi ewoluują...
 
Nie masz przypadkiem wykupionego perka który automatycznie sprzedaje rupiecie w chwili ich podniesienia?
 
No właśnie nie mam, bo po podniesieniu kilku badziewi zwiększa mi się obciążenie, kasy nie przybywa, a "rupieci" w ekwipunku nie widać.
 
A sprawdziłeś czy coś się zmieni jak go wykupisz? Jeśli nie, to sprawdź, może sprzeda te które podniosłeś i nie widzisz ich w ekwipunku
 
junkowe przedmioty mają zerową wagę. Tak samo napoje, żarcie, apteczki, mody do gnatów i ciuchów. Broń, ciuchy, granaty, mody do wszczepów - tam zrób przegląd.
 
U mnie ten sam przypadek. Od razu po zebraniu jakiegokolwiek "rupiecia" np. kart, nieśmiertelników, biżuterii itp. natychmiast są one usuwane z ekwipunku
 
Po instalacji hotfixa 1.04 z menu ekwipunku zniknęły mi "rupiecie" mogę zbierać ten cały szmelc, który zwiększa mi obciążenie, ale nie jestem w stanie go sprzedać ani wyrzucić :(
ktos wie jak to naprawic to bardzo irytujacy problem
 
Top Bottom