Problem z rysztunkiem szkoły niedźwiedzia

+
Problem z rysztunkiem szkoły niedźwiedzia

Witam

To jest trochę skomplikowane więc opiszę wszystko od początku.

Problem zasadniczy jest taki, że z jakiegoś powodu, nie mogę odnaleźć schematu wyśmienitych rękawic niedźwiedzia. Zacznijmy od tego ze ich lokalizacja (i nie tylko ich) w ogóle mi się nie pojawiła w zadaniach (mimo przeczytania stosownych map, kupionych w Kaer Trolde).

Samo to już było zastanawiające, ale, w międzyczasie od przeczytania tych map po raz pierwszy, do momentu aż faktycznie zacząłem tych schematów szukać, zdążyłem zrobić aktualizację z wersji 1.0 do wersji 1.3. Zauważyłem, że schemat szukania elementów rynsztunków się zmienił w nowszych wersjach gry, więc, uznałem że może po prostu aktualizacja jakoś popsuła mi to zadanie.

No nic, od czego jest internet nie? Więc sprawdziłem "nieortodoksyjnie" w necie gdzie mogę znaleźć rękawice, buty i spodnie (schemat zbroi, co ciekawe, znalazłem osobno, o ile dobrze pamiętam w jakimś kufrze w Oxenfurcie... Wtedy to olałem, bo czemu miałoby to być czymś dziwnym, ot fart - powiedziałem sobie). Wybrałem się do właściwego miejsca, znalazłem kufer ale w środku były tylko schematy butów i spodni. Rękawic brak.

No i tak dotarliśmy do problemu wyjściowego. Ktoś wam już kiedykolwiek zgłaszał coś takiego czy tylko ja jestem taki "genialny"?
 
Top Bottom