Problem z savem

+
Witam posiadam problem z savem. Save istnieje razem nie wiem już spokojnie trzy lata. Problem pojawił mi się teraz przy misji w krew i wino misja Pogłos pierwszy raz w tej misji i pierwszy raz ogólnie. Oczywiście wyłaczenie gry nic nie da robi się to samo i mszę później cofać do innego punktu zapisu. Problem wygląda tak, że gdy ubije potwora z misji gra się wczytuje w nieskończoność. Mody jakie mam zainstalowane to: modAlwaysFullExp, modlvl100plus, modNewGamePlusPlus, modOver9000ngplus, modSetTheLevelofGuards, modTossACoinPL . Istnieje jakaś możliwość bez kasacji zapisanej gry bo trochę przegrałem i stracić sporo godzin do tego ekwipunek i 117 lvl trochę by to przytłaczające było ;/
 
Na początek spróbuj zmienić nazwę folderu "mods" na "mody" albo cokolwiek innego i sprawdź czy bez modów też będzie się zacinało. Jak nie zadziała to można spróbować też przesłać save np. na forum i może u kogoś innego nie będzie problemu z niekończącym się wczytywaniem.
 
ok dzięki działa ciekawi mnie co mogło być powodem, że u mnie nie chciało działać temat jeszcze nie zamykam bo nie wiem czy jeszcze jakiś błąd się nie natrafi
 
Top Bottom