Problem z serwerem

+
Problem z serwerem

Dziś jak próbowałem zagrać w grę najpierw miałem komunikat ze jest aktualizacja ale nie moglem jej instalować bo serwer nie odpowiadał po próbie zagrania to samo po odinstalowaniu tez to samo tylko jest ciągle komunikat problem z serwerem
 
No Title

po reinstalacji gog tez mi nie działa
 

Attachments

  • photo197162.jpg
    photo197162.jpg
    62.3 KB · Views: 59
Czy macie kiedykolwiek zamiar wywalić te serwery z ziemniaków i naprawić tą quasi beta grę? Czy czekacie aż stracicie więcej graczy i już ich nie odzyskacie żadnymi premium beczkami i innymi zatykaczami? Jak można grać w coś co ciągle rozłącza a najlepsze, że gram sobie przeciwnik ma 5 razy problemy z połączeniem i nagle pac koniec - przegrałem - moje połączenie szansy na restart nie dostało... bez jaj - starczy tego dobrego - kiedy gra przestaje być frajdą a jest męcząca trzeba ją wyłączyć co polecam zrobić innym wkurzonym może to poprawi jakąkolwiek jakość. Nie polecam.
 
maciek0081;n10790191 said:
Czy macie kiedykolwiek zamiar wywalić te serwery z ziemniaków....

I to jest największa bolączka gwinta i zajmujących się nim osób, to tak jakby u mechanika samochodowego gdy mamy problem z autem i wystpiła awaria silnika, to ten próbuje przywrócić sprawność auta ciągłym odświeżaniem lakieru :) Według mnie zamiast wydawać dodatkowe karty, czy areny, najpierw należy zająć się sprawnością gry.
 
wojtek1111;n10790491 said:
I to jest największa bolączka gwinta i zajmujących się nim osób, to tak jakby u mechanika samochodowego gdy mamy problem z autem i wystpiła awaria silnika, to ten próbuje przywrócić sprawność auta ciągłym odświeżaniem lakieru :) Według mnie zamiast wydawać dodatkowe karty, czy areny, najpierw należy zająć się sprawnością gry.

Świetnie to ująłeś - Panie Józku silnik szarpie i gaśnie - nic się nie dzieje, podłącz się Pan do komputera ale nie przez wifi tylko kablem bo to 21 wiek, super maszyna i lepiej działa na kablu (oczywiście guzik prawda) a poza tym wszystko cacy wymienimy wycieraczki, umyjemy maskę, opony na letnie bo przecież już -10 to można przyszłościowo zmienić w końcu to środek stycznia już i niech jeździ dalej :)
 
Top Bottom