Problem z teksturami w Nowigradzie

+
Witam
Mam problem i tylko co zauważyłem wyłącznie w Nowigradzie. Brak tekstur wzdłuż kanału. To co już zrobiłem, by spróbować wyeliminować problem.
1. RX 570 8GB, najnowsze sterowniki 19.2.1, Grafika na stock, by wyeliminować problem z grafą, Na poprzednich sterownikach było to samo.
2. Procek jest cały czas stock, bo płyta nie pozwala OC.
3. Mam mody ale nie na tekstury, sprawdzałem bez modów.
4. Spójność plików była robiona, gra jest na GOGu.
5. SSD czy HDD nic nie daje.

Takie problemy nie występują nigdzie indziej, tylko w tym miejscu w Novigradzie. W momencie patrzenia na ten błąd, chodzenie itp, nie wywala z gry, nie ma braku stabilności.
Na screenach jest msi afterburner, testuję nowego procka- stąd wysoka temp- chyba muszę kupić lepsze chłodzenie, ale na starym 3570k stock box dawał radę., ten problem był też na starym procesorze, więc postanowiłem się do Was zgłosić, bo nie wiem co z tym fantem zrobić, dlaczego ten problem się pojawił?
Kiedyś miałem gtx 780Ti i nie przypominam sobie tego bugu?
Może problem z samą kartą AMD? sterowniki? Sama gra działa ok, nie ma problemów ze stabilnością, zero crashy,
Zestaw screenów:
https://imgur.com/a/syG9SXG

Komp:
i5 3570k stock, teraz testuje Xeona 1230V2- muszę dokupić lepsze chłodzenie.
Grafa RX 570 8GB Gigabyte Gaming
DDR 3 1333mhz CL9, OC na 1600mhz CL9
Asus B75m-plus
 
Można zamknąć, sam sobie poradziłem.
Nie wiedziałem, że taki wpływ na problem będzie mieć mod HD Reworked, po zainstalowaniu gry, by sprawdzić jak działa na Radeonie, nie instalowałem modów, potem inne, ale bez HD Reworled na tekstury, i naszło mnie sprawdzić.

Widać, że po wywaleniu modu, coś siedzi w zapisie, że powoduje taki błąd.
Pozdro
 
Top Bottom