Problem z trybem skradania (PC, kontroler XBox)

+
Cześć :)
Chciałabym zgłosić pewien problem i sprawdzić, czy inni też go mają.

Gram na PC przez GOGa, ale za pomocą kontrolera od Xbox One X, podpiętego przez USB. Jako guzik od przełączania trybu stealth zmapowany jest domyślnie "B". Problem w tym, że guzik czasami trzeba wcisnąć wielokrotnie, żeby tryb zaskoczył. Pierwsze wciśnięcie zazwyczaj nie powoduje nic. Myślałam, że może to kwestia przytrzymania (chociaż na HUDzie mam podpowiedź, która sugeruje pojedyncze wciśnięcie), ale to również nic nie daje. Po spamowaniu przycisku w końcu zaskakuje, czasami za 3cim, czasami za 5 razem, ale utrudnia to czasem potyczki, gdzie trzeba szybko skryć się za osłoną lub zacząć się skradać.

Ktoś miał podobny problem? ;)

PS. Tak czy inaczej grać się da, gra się mega przyjemnie, ale drobny detal przy większych starciach z ostrzałem zza osłon potrafi przedłużyć przechodzenie danej lokacji.
 
Doświadczam czegoś podobnego choć nie gram padem na PC :)
Po pierwsze wyłączyłem kucanie chwilowe (domyslnie LCTRL) bo co to za skradanie gdy cały czas trzeba mieć wciśnięty klawisz. Niestety inny klawisz który zdefiniowałem do kucania permanentnego "C" nie działa jak należy, często muszę dwa razy go wciskać aby postać kucnęła. Nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje.

Dodatkowo klawisz LCTRL zdefiniowałem jako przeładowanie. I teraz mam tak, że jak jest niepełny magazynek, to włącza mi się przeładowanie do pełna... ale jak mam pełny FULL to zamiast przładowania włącza mi się domyślna funkcje kucania :)
 
mam tak samo na PC pod klawiszem "c" ciągle się zacina, kilka razy musiałem przez to powtarzać misje
 
Top Bottom