Problem z ukończeniem kontraktu podróży

+
Ukończyłam wszystkie kontrakty związane z podróżą Yennefer i Triss, a mimo to nie zostały ukończone kontrakty z odblokowaniem muzyki z obu podróży. Pisałam już do supportu kilka razy i od miesiąca zero odzewu. Czy ktoś też miał/ma taki problem? Jak to rozwiązać? Dodam jeszcze, że nie widzę w ogóle kontraktów z podróży po Aretuzie, Regisa i Jaskra. Te, które udało mi się ukończyć są widoczne w zakładce "gotowe", ale te które nie są jeszcze ukończone nie widzę, ani w zakładce "niezaliczone", ani w zakładce "wszystkie". Jakby w ogóle nie istniały.
 
Hmm to dziwne :/

Ja miałem tak, że dostałem ostatni kontrakt za ukończenie wszystkich podróży dopiero ze sporym, kilkugodzinnym opóźnieniem po ponownym odpaleniu Gwinta. Ale jeśli w Twoim przypadku to już trwa około miesiąca, to niestety jest to bardziej poważny problem, jakby faktycznie Twoje konto "nie widziało" tych kontraktów.
 
Ukończyłam wszystkie kontrakty związane z podróżą Yennefer i Triss, a mimo to nie zostały ukończone kontrakty z odblokowaniem muzyki z obu podróży. Pisałam już do supportu kilka razy i od miesiąca zero odzewu. Czy ktoś też miał/ma taki problem? Jak to rozwiązać? Dodam jeszcze, że nie widzę w ogóle kontraktów z podróży po Aretuzie, Regisa i Jaskra. Te, które udało mi się ukończyć są widoczne w zakładce "gotowe", ale te które nie są jeszcze ukończone nie widzę, ani w zakładce "niezaliczone", ani w zakładce "wszystkie". Jakby w ogóle nie istniały.
Powinno ci się odblokować w ciągu kilku dni, przynajmniej ja tak miałem. Trochę dziwne ale wygląda to tak jakby automat tego nie robił tylko ktoś lub coś musiało zatwierdzić.
 
W moim przypadku również działało zamknięcie gry i ponowne jej uruchomienie. Od razu zaliczało kontrakt. Nie musiałam czekać. Tym razem nie zadziałało. Dziwne bardzo, zwłaszcza że mam wszystkie potrzebne kontrakty odhaczone na zielono do odblokowania tego końcowego i kompletnie nic się nie dzieje, a moja cierpliwość też się już kończy.
 

Lexor

Forum veteran
@pat_811: Raz miałem tak, że zaliczyło mi jakiś kontrakt dopiero po kilku dniach. Czasem, częściej, zdarzało się zaliczenie następnego dnia. Pamiętam, że te opóźnienia zwykle dotyczyły dużych kontraktów z różnych podróży, podobnie jak u Ciebie.
 
Wszyscy wspominają o kilku dniach, u mnie można powiedzieć, że trwa już to kilkanaście, jak nie kilkadziesiąt dni. Podróż Yennefer ukończyłam na początku stycznia, podróż Triss co prawda wczoraj, ale nigdy wcześniej nie miałam problemu z tymi podróżami. Wszystko się zaliczało po samym ukończeniu kontraktu.
Post automatically merged:

Właśnie dostałam odpowiedź od supportu i polecili, aby wielokrotnie uruchamiać grę, aż automatycznie kontrakty się zaliczą...
 
Last edited:
Czytając ich odpowiedź na mój problem to nie wiedziałam czy mam się śmiać czy płakać. Serio.
 
Zmień podróż na yenefer na parę dni, tak samo zrób z triss. Będziesz miał inne okno ładowania. Miałem tak właśnie z kontraktem za muzykę zaliczyło po paru dniach grania i ładowania na brakującej podróży.
 
Zmień podróż na yenefer na parę dni, tak samo zrób z triss. Będziesz miał inne okno ładowania. Miałem tak właśnie z kontraktem za muzykę zaliczyło po paru dniach grania i ładowania na brakującej podróży.
Bardzo ciekawa uwaga. Być może @pat_811 zmieniła sobie na inną podróż po zdobyciu głównego kontraktu, a ten fakt "pogubił myślowo" ów kontrakt i "nie wiedział" jak się zachować? Śmieszne by to było, ale może faktycznie zadziała, bo z błędami Gwinta nigdy nic nie wiadomo.
 
Już to zrobiłam. Jednak nie zadziałało, a też mam jeszcze inne podróże do ogarnięcia i szkoda mi trochę czasu na te dwie, gdzie teoretycznie są już zaliczone. Również nie odebrałam sobie tej przyjemności, aby odpisać na tego maila od supportu i tym razem odpisali, że zajmują się opóźnieniem niezaliczonych kontraktów, także jest nadzieja. Oczywiście musieli przypomnieć, aby nadal robić to co wcześniej polecili...
 
Temat uważam za zakończony. Właśnie dzisiaj odblokowały mi się wszystkie wcześniej niezaliczone kontrakty. Dzięki wszystkim za rady i wskazówki! Mam nadzieję, że nie będę już miała więcej problemów z ukończeniem kontraktów.
 
Odkopuję temat bo dzisiaj zauważyłem ciekawą rzecz. Mianowicie mam zrobione podróże na 100% (w sensie poziomów) ale w kontraktach mam 3 nieukończone zadania. Z ciekawości zobaczyłem jakie to zadania i proszę bardzo
Podróże_1.png

oraz
Podróże_2.png

Ktoś może wie o co chodzi. Na pierwszym screenie mam wykonane zadania ale gra nie zalicza kontraktu. Tak samo jest w przypadku "Za nowe początki" (Pokłosie, Dopóki marzenia o nieśmiertelności i koniec przyjęcia mam zaliczone wszystkie ptaszki składowych tych zadań ale mi ich nie zalicza). Ktoś miał podobny problem?
 
Dostałem odpowiedź, która niewiele mi pomogła. Mianowicie:
Aktualnie pracujemy nad rozwiązaniem problemu, w wyniku kontrakty nie zostają ukończone w chwili ukończenia pomniejszych kontraktów składających się na niego.

Kontrakt w takich wypadkach powinien zostać ukończony po paru ponownych zalogowaniach, może to potrwać parę dni. Przepraszam za niedogodności.
Tyle że ten kontrakt pewnie od dłuższego czasu mam niezaliczony a przez ten czas niejednokrotnie odpalałem Gwinta. Pozostaje czekać aż naprawią, o ile naprawią.
 
Też to zauważyłem że to raczej bot lub słabej jakości translator, ale ważniejsze jest to czy wiedzą o problemie i czy go naprawią, niż to kto mi odpisał.
 
Bot sypie gotowymi formułkami, a gotowe formułki zawsze brzmią "spokojnie, wiemy, naprawiamy".

Podobnie jest jak gra wywala mi komunikat o błędzie serwerów w trakcie czekania na kolejną grę o np. 3:30 w nocy.
Przecież nikt o tej porze nie pracuje w CDPR, a mimo tego dostaję info w stylu "błąd połączenia, już się nim zajmujemy". :shrug:
 
Miałem, a pewnie i nadal mam (z miesiąc się już pewnie nie logowałem), podobny problem. Pisałem o tym jakieś pół roku temu do supportu, odpowiedź otrzymałem bardzo podobną i do momentu gdy przestałem się logować problem nie został w żaden sposób rozwiązany.
 
Tym bardziej jest to dziwne. Wiem że niektórym normalnie zaliczało te zadania. Nie wiem z czego to wynika. Spróbowałem jeszcze pozmieniać aktualne podróże ale to nic nie dało.
 
Top Bottom