Problem z uruchomieniem - całkowity spadek płynności

+
Problem z uruchomieniem - całkowity spadek płynności

Witam,

Mam problem z uruchomieniem gry. Wcześniej bawiłem się trochę modami przez Nexusa, po czym gra zupełnie nie chciała się uruchomić - startowała zminimalizowana. Odinstalowanie wszystkich modów nie pomogło, VERIFY przez GOG nie pomogło, więc zdecydowałem się na reinstall całej gry. Po pobraniu i instalacji problem nie zniknął, nadal gra startowała zminimalizowana. Udało mi się odnaleźć informację o zmianie w danych użytkownika - tak aby gra startowała w oknie bez ramek (po zmianie na full-screen cały czas minimalizuje grę i nie da się jej przywrócić).

Jednak teraz po uruchomieniu, wczytując save'a i przy ekranie ładowania, gdy pasek jest w 3/4 pełny, płynność drastycznie spada dosłownie do kilku klatek. Po bardzo długim oczekiwaniu i załadowaniu gry, nadal jest ona zupełnie niegrywalna. Wcześniej gra działała całkowicie płynnie na ustawieniach wysokich. Spróbowałem wszystkiego, przeinstalowałem sterowniki do karty graficznej, szukałem rozwiązania ale nie znalazłem. Oczywiście na ten moment mam zainstalowaną "gołą" wersję, bez modów.

Proszę o pomoc! Z góry dzięki!
 
@oparson - a czy przed ponownym zainstalowaniem usunąłeś ręcznie folder po Wiedźminie? Mogły w nim pozostać jakieś resztki po modach. Podobnie powinieneś zrobić z folderem Wiedźmina w "Moich dokumentach" (oczywiście po uprzednim zarchiwizowaniu sejwów).
 
O, właśnie chciałem napisać to samo co kolega wyżej. Czasem deinstalacja z automatu nie wystarcza i trzeba ręcznie powyrzucać to, co zostało.
Miałem kiedyś taki problem z W2. Dopiero pofatygowanie się do odpowiednich folderów załatwiło mi sprawę. :yes
 
Top Bottom