Problem z uruchomieniem GOG Galaxy

+
Problem z uruchomieniem GOG Galaxy

Nie wiem czemu nagle zaczął pojawiać mi się kmunikat:

"You can't open the application GOG Galaxy because someone else is using it"

Miał ktoś taki problem? Może ktoś pomóć?
 
Nie mogłem w ogóle uruchomić aplikacji.

Ale już sobie poradziłem. Odinstalowanie i ponowna instalacja, uruchomienie komputera i pomogło
 
Witam !
Zainstalowałem grę z wersji (PC) pudełkowej (standart) - GOG Galaxy poprawnie się dał uruchomić - przy jego pomocy pościągałem do katalogu ,,\GOG Games\!Downloads\the_witcher_3_wild_hunt " wersje instalacyjne ,,bin" i wszystkie patche do ,, patch_witcher3_1.04_2.0.0.30.exe" po czym Galaxy przestał się uruchamiać.
Ponieważ nie wiedziałem co zrobić - odinstalowałem GOG Galaxy klient i zainstalowałem ponownie przy pomocy instalatora zassanego ze strony GOG.
Niestety nadal nie mogę uruchomić tego programu.
Dodam ,że aktywowałem kod z broszury dołączonej do pudełka i aktywowalem też zakup Free DLC jeszcze gdy Galaxy działało - w żadnej z opcji tego programu nie zauważyłem dostępnych DLC o których dostępności tyle się mówi i pisze !!!!! Patch 1.05 ciągnąłem ręcznie ze strony GOG mojego konta - a tam nadal nie widzę aktywnych do zainstalowania DLC - co mam zrobić?? Szukałem już w internecie na innych stronach jakiejś porady - nic nie znalazłem - a na stronie wsparcia GOG wszystko po angielsku z którym to językiem nie bardzo sobie radzę.
Sama gra uruchamia się i poprawnie - więc grać mogę nawet po ręcznej instalacji patcha 1.05 - ale zalęzy mi na instalacji dostępnych DLC .
Bedę wdzięczny za konkretne porady .
 
Last edited:
GOG Galaxy to według mnie najbardziej felerna platforma gier. Również nie raz nie dwa i nie trzy...nie dziesięć miałem problem z odpaleniem tego. Więc YAC przyszedł na ratunek. Odinstalowałem GOG Galaxy wraz ze wszystkimi plikami rejestru i innymi jego śmieciami, przeczyściłem OS-a również YAC-iem. Uruchomiłem ponownie komputer i zainstalowałem GOG Galaxy i jakoś działa. Jak długo podziała - nie wiem pewnie krótko.
 
Last edited:
GOG Galaxy to według mnie najbardziej felerna platforma gier. Również nie raz nie dwa i nie trzy...nie dziesięć miałem problem z odpaleniem tego. Więc YAC przyszedł na ratunek. Odinstalowałem GOG Galaxy wraz ze wszystkimi plikami rejestru i innymi jego śmieciami, przeczyściłem OS-a również YAC-iem. Uruchomiłem ponownie komputer i zainstalowałem GOG Galaxy i jakoś działa. Jak długo podziała - nie wiem pewnie krótko.


najlepsze jest to, że właśnie samo odinstalowanie i zainstalowanie ponownie nie działa, bo przy próbie ponownej instalacji w tym samym folderze wyskakuje błąd, że nie da się zainstalować serii plików, ponieważ już istnieją i są aktualnie używane. Dopiero restart kompa i ponowna instalacja pomaga. na dodatek po restarcie mam błąd, związany z autostartem, gog galaxy nawet po odinstalowaniu próbuje się uruchamiać razem z systemem. ktoś to musi naprawić, bo instalowanie tego w kółko jest kłopotliwe.
 
Last edited:
Witam!!
Poradziłem sobie ze sciągnięciem darmowych DLC - zassałem ze strony GOG.com na swoim koncie.
Polecam ta metodę wszystkim tym ,którzy maja podobny problem z odpalaniem GOG Galaxy .
Pozdrawiam !!
 
Top Bottom