Problem z uruchomieniem gry

+
Problem z uruchomieniem gry

Od jakiegoś czasu mam problem z Gwintem, otóż nie mogę go w ogóle uruchomić, nie mam pojęcia co się dzieje.
Klikam przycisk ,,Graj" na platformie GOG.com -> Włącza się gra -> Pojawia się logo CD Projekt RED -> I tak już zostaje, dalej się ładuje
Jeżeli kliknę myszką pojawia się komunikat o zamknięciu programu (znajdziecie w załączniku).
- Sterownik karty graficznej zaktualizowany
- Wcześniej grałem więc komputer nie jest za słaby
- Połączenie z internetem jest
 

Attachments

  • photo184151.jpg
    photo184151.jpg
    32.7 KB · Views: 265
Również dzisiaj mi Gwint nie działa. Włącza się, pokazuje się kursor/rękawica klikam dwa razy, uruchamia się dźwięk logowania czarny ekran i nic
 
Witam
Mam podobny problem co kolega wyzej, wczoraj odpalało gre a dzis ten bug.. o co chodzi?
 
Witam,
Czy ktoś wie cokolwiek w temacie? Mam identyczny problem jak Kolega 2 posty powyżej. Nie działa reinstalowanie gry czy sterowników graficznych. Można przez cały czas uruchamiać różne pozycje z menu klikając z pamięci, więc to kwestia samego wyświetlania.
Pozdrawiam
 

Gość

Guest
Andretawok;n9925781 said:
Również dzisiaj mi Gwint nie działa. Włącza się, pokazuje się kursor/rękawica klikam dwa razy, uruchamia się dźwięk logowania czarny ekran i nic

Septo92;n9926351 said:
Witam
Mam podobny problem co kolega wyzej, wczoraj odpalało gre a dzis ten bug.. o co chodzi?

Shaigon;n9932111 said:
Witam,
Czy ktoś wie cokolwiek w temacie? Mam identyczny problem jak Kolega 2 posty powyżej. Nie działa reinstalowanie gry czy sterowników graficznych. Można przez cały czas uruchamiać różne pozycje z menu klikając z pamięci, więc to kwestia samego wyświetlania.
Pozdrawiam

GOG mi fiksuje,

(Połączenie z Communication Service zostało zerwane i nie może być przywrócone! GOG Galaxy zostanie zamknięty.) Nie grałem chyba z miesiąc.

Wszyscy trzej możecie normalnie otworzyć GOG'a? Wydaje się że to wszystko odgórnie się dzieje, jakieś problemy techniczne. Pozostaje czekać.
 
GOG odpala normalnie, caly czas mam problem z czarnym ekranem i kursorem. Probowałem reinstalacje wszystkiego w tej grze i przy okazji sterowniki bez skutku.
 

Gość

Guest
Mała aktualizacja,

skasowanie GOG'a i przeinstalowanie wszystkiego rozwiązało mój problem. Normalnie mogę grać. Polecam wam zrobić dokładnie to samo, Panowie.

1. Przenieście folder "Games" albo "Gwent" obojętne z (C:\Program Files (x86)\GOG Galaxy\Games...) gdzieś na pulpit na przykład - nie będzie pobierać wszystkiego na nowo.)
2. Kasujemy GOG'a przez Panel Sterowania,
2. Pobieramy GOG'a z oficjalnej strony,
3. Przenosimy kopie Gwinta w pierwotne miejsce,
*4. Jeżeli to nic nie dało kasujemy folder Games i pobieramy Gwinta przez GOG'a,

Gdyby nadal był problem polecam pogrzebać w ustawieniach karty graficznej prawym na pulpicie i w panel wejść na domyślne wszystko przestawić. Nie wiem szczerze co powoduje ten błąd który macie ale ja go nie mam na czystym kliencie gry to znaczy że wszystko działa jak powinno coś im się mogło pomieszać ze zgodnością? Kto wie.

Septo92;n9932981 said:
GOG odpala normalnie, caly czas mam problem z czarnym ekranem i kursorem. Probowałem reinstalacje wszystkiego w tej grze i przy okazji sterowniki bez skutku.

System, robiłeś coś nim problem się pojawił?
 
Last edited:
Aktualizacja systemu sie automatycznie włączyła i po tym mialem wlasnie ten problem choc wszystkie inne gry i programy działają.
 

Gość

Guest
Wstukaj Windows Update w menu i wyłącz automatyczne, następnie w Panel Sterowania wejdź i skasuj aktualizacje z felernego dnia.
 

Gość

Guest
Septo92;n9933621 said:
Gdzie dokładnie sprawdzic ta ostatnia aktualizacje i skasowac ?

Dostań się do Panelu Sterowania, po lewej u góry znajdziesz "Wyświetl zainstalowane aktualizacje". By wyświetlić je od najnowszej klknij na Zainstalowano po prawej na pasku. Gdybyś mógł je po jednej kasować, restartować i sprawdzać powiedziałbyś która to tak skopała.
 

Gość

Guest
Septo92;n9935081 said:
Zonk nic ten fakt nie pomógł nie wydaje mi sie zeby to byl problem update widnowsa

Wszystkie aktualizacje z ostatnich trzech dni skasowałeś? Pamiętaj o restarcie, powinno samo wyskoczyć i sie przypominać chociaż kto wie.

Mała dygresja,
co masz działającego w tle jakie są ikony przy zegarku (prawy dolny róg ekranu.)
 
No Title

Dwie pierwsze pozycje moge odinstalowac, ostatniej aktualizacji juz nie
 

Attachments

  • photo184331.png
    photo184331.png
    116.9 KB · Views: 247

Gość

Guest
GOG, Avast, coś od touchpada a dwie pozostałe ikony to czym są?

Skasuj widoczne aktualizacje. Ostatnia może się odblokować jak poprzednich już nie będzie.

KB4054022 to Creators Update - jakieś dziadostwo, pomijając że cały Windows 10 to tragedia jakaś.
 
Próbowałem wczoraj usuwania wszystkich aktualizacji z ostatnich dni i nie zmieniło to nic. Wyczerpałem już zasób swoich pomysłów na ewentualne przyczyny tego stanu rzeczy. Słabo.
 
K_4-far;n9936191 said:
GOG, Avast, coś od touchpada a dwie pozostałe ikony to czym są?

Skasuj widoczne aktualizacje. Ostatnia może się odblokować jak poprzednich już nie będzie.

KB4054022 to Creators Update - jakieś dziadostwo, pomijając że cały Windows 10 to tragedia jakaś.



Lenovo Center od zawsze to mialem wlaczone do monitorowania laptopa i ostantie to windows defender informuje o bezpieczenstwe twojego systemu. Odinstalowanie aktualizacji również nic nie poomogło.
 
Shaigon;n9937761 said:
A tak z nieco innej beczki, Septo92, jaką masz grafikę?


radeon r5 m330 2G jestem ze smucony ze nie moge odpalić gwinta.. xD Pisalem do glownego supporta 2 dni temu na razie zero kontaktu.
 
Top Bottom