Problem z uruchomieniem, na laptopie działa na PC nie.Zapraszam do dyskusji znawców

+
Problem z uruchomieniem, na laptopie działa na PC nie.Zapraszam do dyskusji znawców

Tak że, gwinta ściągnąłem tydzień temu, jednak nigdy nie udało mi się go uruchomić, za każdym razem wyskakują kolejno 2 okienka, które załączam w tym poście.
Próbowałem :
-Reinstalować GoGa, reinstalować gwinta(już chyba 100 razy)
-uruchamiać obie aplikacje jako admin
-wyłączałem firewalla, antywirusa ( obie aplikacje są dodane również do wyjątków)

W pewnym momencie stwierdziłem, że spróbuje zainstalować grę na laptopie.
Hurr Durr! udało się! działa!
Ale zaobserwowałem przy tym pewną zależność, na PC mimo wybierania języka gry przy instalacji na j. polski i tak gra instaluje się w języku angielskim, dodatkowo dla eksperymentu próbowałem zainstalować gwinta po rosyjsku, ta sama historia dalej był po angielsku, a tym czasem na laptopie na którym gra działa bez zarzutu od razu zainstalował się w języku polskim.

Stwierdziłem że pewnie coś jest nie tak z plikami, usunąłem wszystkie pliki związane z gogiem oraz gwintem z PC i przeniosłem zainstalowanego gwinta oraz aplikacje goga z laptopa, niestety aplikacja goga wymagała ponownej instalacji, ale gwint się uruchomił, nadal w języku angielskim i nadal wyskoczyły te same okienka.

Pisałem już do supportu CDP, dostałem odpowiedź :"Ten błąd jest już nam znany i aktualnie pracujemy nad jego rozwiązaniem. Dziękujemy Ci za zaangażowanie i zgłoszenie.

Jako obejście można spróbować ustawić automatyczną datę i godzinę w ustawieniach systemu Windows
Dla Windows 10 jest to sekcja Czas i język w Ustawieniach" - oczywiście spróbowałem, nie pomogło


Ja osobiście jako że uważam że nie ma problemu, szczególnie z software którego nie dało by się obejść, dlatego zapraszam znawców do dyskusji z czym może to być związane, jakie są wasze opinie ?

Pozdrawiam,
Zygiel
 

Attachments

  • photo138520.jpg
    photo138520.jpg
    84.7 KB · Views: 55
  • photo138530.jpg
    photo138530.jpg
    85.6 KB · Views: 53
Witajcie, dla osób którzy mają ten problem, niejaki Hunvert - któremu serdecznie dziękuje, napisał mi PW w którym opisał jak sobie radzi z tym problemem, trafił w 10, również używam F-Secure, gdy w MSconfigu w usługach wyłącze pochodne F-Secure, gra działa bez zarzutu :) Dopóki CDP nie zpatchuje gry, trzeba będzie tak robić


Tutaj treść PW od Hunverta - dzięki jeszce raz ;)

"Cześć.
Nie jesteś sam z tym problemem.
Winny jest tu program antywirusowy firmy F-Secure bądź jakiś pochodny.
Mi szkodził PB z UPC.
Na Pcecie gdzie był miałem te same problemy co ty, na laptopie z darmowym antywirusem problemów brak.
Jeśli nie pomoże wyłączenie go , to pozostaje odinstalowanie go....
Opcjonalnie możesz robić jak ja robię. Uruchamiam w trybie czystego rozruchu wyłączając procesy antywirusa.. (komenda msconfig i w zakładce usługi wyłączamy chwilowo procesy powiązane z antywirusem)
Niestety po takim wyłączeniu pozostaję jedynie przy gwincie ze względów bezpieczeństwa ;)
Pozdrawiam.
Hunvert"
 
Top Bottom