Problem z uruchomieniem Wieśka.

+
Problem z uruchomieniem Wieśka.

Witam!
Mam problem z uruchomieniem gry Wiedźmin ER. Po kliknięciu "Uruchom grę" pokazuje się kursor z gry (rękawica) na czarnym tle. Po chwili kursor znika, zostaje sam czarny ekran a następnie wszystko się wyłącza i cofa do pulpitu. :'(
Gra jest ORYGINALNA kupiona w sklepie!

Z góry dziękuję za pomoc,
yankes97
 
Podaj specyfikację swojego komputera. Zdarza Ci się to pierwszy raz, czy wcześniej miałeś już podobne problemy?
 
Intel Pentium Dual Core 3 GHz
GeForce 7600 GT
1 GB RAM
Takich problemow chyba nie mialem ale nie jestem pewiem...
 
1 GB RAM to chyba do karty graficznej no nie?
Ile masz ramu? Mnie trochę zrzędzi przy włączaniu właśnie i czekam jakieś 2 minuty zanim zaskoczy filmik. Wcześniej czarny ekran i rękawica.
Jakie masz sterowniki do karty? Mnie z jednym w ogóle Wiedźmin nie działał.

Czy gra jest uruchamiana jako administrator i nie jest blokowana żadnym anty spamem czy antywiruskiem? Docelowo większość programów blokuje dostępy do nowo zainstalowanych gier i trzeba im to pozmieniać.
 
RAM-u mam dokladnie 1023 MB nowe stery zainstalowalem wczoraj (GEFORCE 280.26 DRIVER)
Fajnie by bylo gdybym tez musial tylko poczekac zeby sie uruchomil... Przez 10 sekund mam czarny ekran i sie Wiedzmin wyłącza...
 
Twoja karta graficzna ma tylko 256MB ramu podręcznego a sam posiadasz 1gb ramu ogólnego.
Co ty chcesz na tym odpalić? Kalkulator?
Taki sprzęt był dobry z 6 lat temu (nie żartuję mam podobnego na balkonie i ma gość 6 latek).

Masz Intel Pentium Dual Core 3 GHz który jakoś tam sam ci uciągnie grę ale reszta jest archaiczna. Dlaczego kupując grę nie patrzysz na jej wymagania? Na pudełku jak wół pisze, że karta graficzna musi mieć minimum 512mb ramu- GF 8800.

I to są MINIMALNE czyli wszystko będzie szło tak se przy większym ruchu na najniższych ustawieniach.


Twój post jest dziwny bo kupując grę raczej się patrzy czy ci ja w ogóle uciągnie a pytanie się czemu nie gra w takich warunkach to już zupełnie jakaś fantastyka.


Rada- zmień komputer. Ja mam 4giga ramu, kartę z 1giga ramem a i tak gram na mocno średnich detalach bo mi karta pada i się artefakty robią przez przegrzanie. Wiesiek to wymagająca gra. Do full musisz mieć albo dobry i5 albo i7 a z kart to te z najwyższych półek. Taki sprzęt to mała fortuna.
 
Kinja said:
Dlaczego kupując grę nie patrzysz na jej wymagania? Na pudełku jak wół pisze, że karta graficzna musi mieć minimum 512mb ramu- GF 8800.
I to są MINIMALNE czyli wszystko będzie szło tak se przy większym ruchu na najniższych ustawieniach.
Wtrącę jedynie, że na pudełku jest wymagana karta z 128 MB RAM np. GeForce 6600. Albowiem kolega ma problem z Wiedźminem 1 (słownie: pierwszym).
 
Co nie zmienia faktu że nawet do jedynki komp jest słaby. 1gb ramu to za mało raczej. Żeby jeszcze 2 to ok, można spoko grać.

Człowiek się może pomylić, nie każdy jest nieomylny jak wy, przepraszam.

Wiesiek jest na administratorze i odblokowany czy nie?
 
Kinja said:
Co nie zmienia faktu że nawet do jedynki komp jest słaby. 1gb ramu to za mało raczej. Żeby jeszcze 2 to ok, można spoko grać.

Człowiek się może pomylić, nie każdy jest nieomylny jak wy, przepraszam.

Wiesiek jest na administratorze i odblokowany czy nie?

SORKA NIE CHCIAŁEM NIKOGO URAZIĆ! i masz racje co do jego sprzętu! jeszcze raz przepraszam!
 
Ja mam problem z menu głównym, nie wiem czy to wina patcha czy gry albo kompa. Mam patcha zainstalowanego patcha 1,5. Kiedy odpalam grę to zamiast menu głównego mam czarny ekran i tylko kursor.... nie wiem co z tym zrobić. sterowniki do karty mam najnowsze tak samo mam servie pack 3. Może muszę dać cracka ? Tak zaczęło mi się robić jak zrobiłem patcha wcześniej działało mi normalnie.
 
Witam mam ten sam problem co yankes97
Win XP
intel core 2 duo 3.06GHz 4GB RAM nVidia GeForce 9600 GT 512/256

Edit: rozwiązałem problem, w moim przypadku wystarczyło ustawić pełne przyspieszenie dźwiękowe (Start-> uruchom-> dxdig-> dźwięk)
 
Top Bottom