Problem z wczytywaniem save-ów

+
Problem z wczytywaniem save-ów

Wczoraj zainstalowałem sobie Wiedźmina 2 wersję rozszerzoną. Kilka miesięcy temu już ją przeszedłem, ale chciałem sobie pograć jeszcze raz. Wszystko ładnie pięknie się zainstalowało, gra chodzi w miarę płynnie, jednak podczas gry mam problem z wczytywaniem zapisów z gry. Mianowicie ładują się i ładują, ale nie chcą się załadować. Nie wiem o co chodzi skoro parę miesięcy temu wszystko działało. Żeby nie było gram na tym samym urządzeniu nic w nim nie zmieniałem (karta graficzna itd.), wolnego miejsca na dysku też mam bardzo dużo, więc nie wiem w czym jest problem.
Będę wdzięczny za udzieloną pomoc w rozwiązaniu tego problemu
 
Jeśli save'y nie są uszkodzone (rozumiem, że po prostu zacząłeś grę od początku i któryś z kolei zapis blokuje się podczas próby wczytania? czy może żaden z save'ów nie załadowuje się?) to możliwe, że problem leży po stronie lokacji, którą gra usiłuje załadować (zbyt dużo szczegół, tekstur...). Spróbuj może na mniejszej rozdzielczości uruchomić grę i wczytać, zawsze warto spróbować :).
Pozdrawiam.
 
Wyłącz antywirusa na czas grania.
Zmniejsz ilość sejwów do max kilkunastu sztuk. Jeśli nie chcesz ich trwale kasować, po prostu przenieś je do innej lokacji niż pierwotna (czyli w Moich Dokumentach) - możesz np. przenieść je na dysk D.
Podrzuć tutaj sejwa, to ktoś zobaczy, czy nie jest uszkodzony.
 
Top Bottom