Problem z "Wdzięczność Grabarza"

+
Problem z "Wdzięczność Grabarza"

Witam wszystkich wiedźminów;)Mam taki kłopot. Chciałem wykonać ten qest, ale gdy grabarz prosi mnie, o zgodę od Milesa, lub spłatę długu u Talara, to nie mogę ich wykonać bo niestety obydwóch podejrzewałem w związku z jednym z głównych qestów (na pewno wiecie co mam na myśli) Talar nie chce wcale już gadać ze mną, a Miles jak pytam o cmentarz to mówi że mi nie pomorze:( czy jest jakiś inny sposób na dostanie się na cmentarz np przez kanały? nie chcę ze bardzo wczytywać sava, bo dużo już zrobiłem w tym akcie zanim zorientowałem się z tym:-/
 
na cmentarz w II akcie można się dostać jedynie przez drzwi... jedyny klucz ma niestety grabarzjeśli vincent i talar nie chcą wam pomóc, pozostaje zrobienie sekcji zwłok... więcej o sekcji poszukajcie na forumpo sekcji, na imprezie u shani można zdobyć info oczyszczające talara z winy...wówczas można go powiedzmy przeprosić i spytać o grabarza/cmentarz
 
W III akcie cmentarz będzie otwarty, a jeśli przed podjęciem kluczowych decyzji dla fabuły gry pogadasz z Zygfrydem, to będzie on miał dla Ciebie robotę :)No chyba, że już potrzebujesz tego dostępu, to posłuchaj przedmówcy.Ewentualnie, Vincenta uniewinnij - 3 poszlaki - magazyn w slumsach o północy, pogadać o nim z jednym ze strażników przy bramie i pogadać o nim z Raymondem i Siemkiem. Z Zygfrydem to już w kanałach o nim gadałeś... Geralt się w tym wszystkim połapie sam..
 
Gadałem już z Shani po tej imprezce, i opowiedziała mi historie, że Talar jest niby tajniakiem czy coś, ale po tym nadal nie chce gadać, tylko mam się odchędorzyć:-/ sekcję zwłok wykonałem (wyszło mi na winę Kalksteina) ratuje mnie tylko Miles, ale też mnie spławia. Musze chyba wykonać tą robotę dla grabarza, bo chyba na cmentarzu jest jeden z sefirów i ciało prawdziwego detektywa. Spróbuję zrobić to, co polecił mi Iwona i popytam strażników itd. Na razie wielkie dzięki za wskazówki.
 
strasznie komplikujecie sobie zycie. na mnie obrazil sie raz vivaldi, wystarczylo godzinke poczekac u kalksteina i jakos wracala mu ochota do rozmowy.
 
Dzięki za pomoc, udało mi się zakręcić rozmowę tak, że Geralt uznał że Vincent jest nie winny, i mogę zabrać się za to zadanie. Jeszcze raz wielkie dzięki wszystkim za wskazówki. A dla wszystkich Szczęśliwego Nowego Roku!
 

pim

Senior user
Iwona said:
W III akcie cmentarz będzie otwarty, a jeśli przed podjęciem kluczowych decyzji dla fabuły gry pogadasz z Zygfrydem, to będzie on miał dla Ciebie robotę :)
czy opowiedzenie sie za wiewiórkami w II akcie ma jakiś wpływ na to?
 
PiMiK said:
czy opowiedzenie sie za wiewiórkami w II akcie ma jakiś wpływ na to?
żadnego... istotne dla fabuły wybory czekają cię dopiero w III akcie
 
pawn77 said:
ja to zrobiłem od razu niezwykłe wino i już mam uniewinnionych wszystkich?
Jak wejdziesz na cmentarz do krypty i tam coś znajdziesz to masz uniewinnionych wszystkich. Ale trzeba dostać klucz na cmentarz - albo poprzez uniewinnionego Talara, albo poprzez uniewinnionego Vincenta - oni mogą pomóc w pertraktacjach z grabarzem :)
 
Iwona said:
Iwona said:
ja to zrobiłem od razu niezwykłe wino i już mam uniewinnionych wszystkich?
Jak wejdziesz na cmentarz do krypty i tam coś znajdziesz to masz uniewinnionych wszystkich. Ale trzeba dostać klucz na cmentarz - albo poprzez uniewinnionego Talara, albo poprzez uniewinnionego Vincenta - oni mogą pomóc w pertraktacjach z grabarzem :)
Ja wiem. Jestem pod koniec aktu:D SPOLER [size=3pt]znalazłem zwłoki dedektywa[/size]
 
A ja mam wielki problem.Nie moge wykonac "anatomi zbrodni" ponieważ Raymond nie wysyła po mnie nikogo(no ale to może dlatego że jak byłem wcześniej u niego to chlapnołem o niewinności Vincenta) Ale do rzeczy mam rozpoczęte zadanie "Co kryje prawda" (bynajmniej tak pokazuje dziennik) i chciałbym rozpocząc "wdzięcznośc grabarza" i tu zaczyna się MEGA PROBLEM ponieważ rozmawiam z Grabarzem i nic na temat tego zadania się nie dzieje wogule się nie rozpoczyna.Podczas rozmowy z nim są tylko dwie opcje (moje)"dlaczego cmentarz jest zamknięty" i "bywaj" PROSZE pomużcie mi co mam zrobic aby to zadanie rozpocząc?Z góry BARDZO DZIĘKUJE!
 
Mam wielki problem.Nie moge wykonac "anatomi zbrodni" ponieważ Raymond nie wysyła po mnie nikogo(no ale to może dlatego że jak byłem wcześniej u niego to chlapnołem o niewinności Vincenta) Ale do rzeczy mam rozpoczęte zadanie "Co kryje prawda" (bynajmniej tak pokazuje dziennik) i chciałbym rozpocząc "wdzięcznośc grabarza" i tu zaczyna się MEGA PROBLEM ponieważ rozmawiam z Grabarzem i nic na temat tego zadania się nie dzieje wogule się nie rozpoczyna.Podczas rozmowy z nim są tylko dwie opcje (moje)"dlaczego cmentarz jest zamknięty" i "bywaj" PROSZE pomużcie mi co mam zrobic aby to zadanie rozpocząc?Z góry BARDZO DZIĘKUJE!
 
http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=8124.0 - mogłeś zapytać tutaj...Przedstaw sytuację z innymi podejrzanymi.
 
mam skończone "Podejrzany Vincent,Vivaldi,Talar,Leuvaarden" został mi Baranina i Kalkstein.Prubowałem ostatnio wejśc do Dedektywa ale tam u niego są podajrze salamandry i mnie uśmiercają.Jak ide do grabarza to nie w rozmowie żadnej kwesti żebym mógł rozpoczą zadanie "Wdzięcznośc grabarza"No i utkwiłem w martwym punkcie.A tak przy okazji jeśli nie zrobie zadania"Anatomia zbrodni"(a z tego co widze to raczej nie) to jest szansa na ukończenie zadania "przyjaciółka z dawnych lat"? No ale najważniejsze to ten grabarz.Prosze pomocy!!!!
 
W zbroje nie zainwestowałem ponieważ nie mam narazie kasy,ale nie to jest najważniejsze w tym momencie. Mnie interesuje jak rozpocząc "wdzięcznośc grabarza"
 
Top Bottom