Problem z "Wdzięczność Grabarza"

+
Ja też mam problem z "wdziecznoscia grabarza."sprawa wyglada tak: zabilam baranine, podejrzewam kalksteina i detektywa (w poradniku widzialam ze to Azar)... ide do grabarza zeby mnie na cmentarz wpuscil ale ten tylko gledzi ze ktos sie musi potworami z cmentarza zająć i tyle. nic nie wspomina o tym, ze moge uregulowac jego dlugi u Talara, ani ze moge isc po pozwolenie na wejscie do kapitana strazy... tamci tez o temacie nic nie wspominaja, niema takiej opcji dialogowej! co mam zrobic?wiem, ze jesli teraz otworze wieze i wezme ksiege to dostane w leb od Azara i zabierze mi ksiazke (no i ze skoncze rozdzial). Ale czy jest jeszcze jakas szansa na to, ze moge jednak zdemaskowac dziada? xDnie chce dostawać w ryj!prosze o podpowiedzi.
 
a gdzie jest ta krypta na cmentarzu? niby miala byc na lewo od wejscia ale tam nic nie ma, obeszlam cmentarz dookola i nic! podpowiedzcie gdzie jest to wejscie... i jeszcze jedno, na ruinach kaplicy, na zewnetrznej scianie, jest taka jakby glowa gargulca ktora jest aktywana ( tzn tak jak w zadaniach ze mozna ze swojego ekwipunku cos urzyc) ale nie wiem co z nia zorbic?
 
Głowa gargulca przyda się później w nast akcie a co do wejscia do krypty to jest na lewo za bagnem (musisz przejśc koło riun kaplicy potem przez bagno i za bagnem z lewej strony jest wejście )
 
Siorber said:
No wiec tak-musisz dac grabarzowi spirytus krasnoludzki!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mahakamski dwójniak (albo trójniak, myli mi się z soddeńskim chyba). Nie spirytus krasnoludzki. Chodzi o alkohol średniej mocy nie dużej.
 
Gralem w wiedzmina ogolo 1h przesłuchalem tty trzech podejzanych i mi teraz raymond kaze zabic baranine a on jest silny a w poradniku pisze ze nie trzeba zabijac baranini tylko wyjsc z domu raymonda i wejsc. zrobilem to i nic ale potem przeczytalem ze zeby tak zrobic musisz wiedziec ze raymond to Azar (czy jak mu tam) i dla penosci musze udac sie na cmentrarz.i tu jest problem przeczytalem w poradniku ze qest ten -wdzięcznośc grabarza- aktywuje sie w 3fazie qestu sekcja zwlok noi musialem wczytac poprzedniego sava i zrobilem qest ale nic mi sie nie pojawilo o tym qescie. rozmawialem z nim ale tylko pisze dlaczego cmentarz jest zamkniety. i on tam cos gada. myslalem ze zeby aktywowac qest trzeba z nim dluzej porozmawiac o tej flasce alkocholu ale nic potem mu przynioslem i nic nie aktywowalo.Jak aktywowac ten Qest prosze o pomoc. bo tu utknolem.i kopiuje tu fragment z poradnika wiedzmin:Faza1. pozwoleniezapytaj grabarza, czy cie wpusci na cmentarz (rozpoczecie tego qesta uda sie w fazie 3 qestu Q2.49. Sekcja zwlok).i dalej pisze o tym raymondzie.prosze o szybką pomoc bo chce w najblizszym czasie przejsc gre
 
przesłuchaj wszystkich podejrzanych. na cmentarz dotaniesz sie albo dzieki talarowi albo dzieki vincentovi, ale musisz ich najpierw uniewinnic.
 
Gdy przesłuchasz wszystkich podejrzanych otrzymasz zadanie co kryje prawda. Wtedy idziemy do Grabarza i zdobywamy przepustke od talara lub vincenta
 
no tak ale ja juz wszystkich przesluchalem i vincenta uniewinnilem ale nic sie nie pojawilo zadny nowy qest
 
Aragorn10 said:
no tak ale ja juz wszystkich przesluchalem i vincenta uniewinnilem ale nic sie nie pojawilo zadny nowy qest
jeśli uniewinniłeś tylko vincenta to nic nie da. musisz pchnać pozostałe etapy śledztwa do przodu.poza tym podejrzanymi są:BaraninaGolan VivaldiKalksteinVincent MeisDeclan Leevaardenjak pogadałeś ze wszystkimi to musi pojawić sie nowa opcja. nie ma bata ;ppoza tym poczytaj oryginalny poradnik do gry. tam jest wszystko
 
ringeck said:
ringeck said:
no tak ale ja juz wszystkich przesluchalem i vincenta uniewinnilem ale nic sie nie pojawilo zadny nowy qest
jeśli uniewinniłeś tylko vincenta to nic nie da. musisz pchnać pozostałe etapy śledztwa do przodu.poza tym podejrzanymi są:BaraninaGolan VivaldiKalksteinVincent MeisDeclan Leevaardenjak pogadałeś ze wszystkimi to musi pojawić sie nowa opcja. nie ma bata ;ppoza tym poczytaj oryginalny poradnik do gry. tam jest wszystko
ta dzieki sprubojetylko ze poradnik komus pozyczylem i nie wiem komu
 
Sam mam Poradnik oraz Orginalna GreTo pisze w poradniku:początek: w dzień u Grabarza, po rozpoczęciu zadania Co kryje prawda.Zadanie: zdobyć dowody w sprawie.Nagroda: klucz na cmentarz i dowody w śledztwie przeciw szefowi SalamandryNa miejskim cmentarzu próbujemy znaleźć dodatkowe dowody w komplikującym się śledztwie. 1. Grabarz odmawia wpuszczenia nas na cmentarz bez przepustki. Możemy spróbować zdobyć ją na dwa sposoby: na drodze urzędowej u kapitana Vincenta Meissa lub anulując długi grabarza u pasera Talara 2. Po wejściu na cmentarz kierujemy się w lewo do wejścia do krypty. Jeśli pojawimy sie na cmentarzu w nocy, możemy napotkać kilka ghuli i alghuli. Znacznie więcej potworów jest w samej krypcie. Po jej uważnym przeszukaniu znajdziemy ważne dowody w sprawie miejsca pobytu Azara Javeda. Zwłoki Detektywa Raymonda znajdziemy idac prosto skrecajac w lewo przy skrzyzowaniu.Tutaj jest wszystko opisane... Jak cos nie bedziesz wiedzial to napisz... Gre przeszedlem 3 razy na kazdym stopniu gry...
 
Ja chyba wiem oco chodzi Aragornowi, bo sam mam podobny problem.Żeby dostac się na cmenatrz mam znaleźć dowód niewinności dla Vincenta lub Talara. Jako, że chandlowałem z wiwiórkami w pierwszym akcie to Coleman nie żyje, więc pozostał mi tylko Talar. Znalazłem dowód niewinności na Talara i uniewarzniłem u niego dług grabarza. W dzienniku pisze, że mam się do niego udać i z nim porozmawiać, lecz tam nie ma takiej opcji dialogowej! W poradniku też tak pisze, lecz ja nie mogę z nim o tym porozmawiaćCo mam zrobić? Pomóżcie
 
idz na cmentarz, znajdz cialo, pogadaj z innymi, a potem wroc do talara. tak chyba powiinna fabula pojsc dalej. albo cofnij sie troche savem, i sprobuj zadanie od nowa zrobic a grabarzowi dobrze jest flache postawic.
 
No właśnie nie mogę wejść na cmentarz i nie wiem co robić. Wczytałbym sejva ale w międzyczasie grałem sporo czasu i musiałbym to wszystko powtarzać
 
Top Bottom