Problem z "Wdzięczność Grabarza"

+
Marcon1993 said:
No właśnie nie mogę wejść na cmentarz i nie wiem co robić. Wczytałbym sejva ale w międzyczasie grałem sporo czasu i musiałbym to wszystko powtarzać
Skoro nie chce Ci się przechodzić jeszcze raz, to daj sobie z tym spokój.Akt II można ukończyć bez wykonania zadania ,,Wdzięczność grabarza".
 
no ale wiesz jaki ten baranina jest trudny on przywołuje tych swoich bandytów chyba 15.a mi oto chodzi ze zrobilem qest niewinosc talara czy jakos tak.i niewinosc vincenta tez przeszlem a mi sie nie pojawila opcja jak gadam z grabarzem.ta czy moge wejsc na cmentarz
 
Aragorn10 said:
no ale wiesz jaki ten baranina jest trudny on przywołuje tych swoich bandytów chyba 15.a mi oto chodzi ze zrobilem qest niewinosc talara czy jakos tak.i niewinosc vincenta tez przeszlem a mi sie nie pojawila opcja jak gadam z grabarzem.ta czy moge wejsc na cmentarz
Z tego co pamiętam musisz przesłuchać wszystkich podejrzanych. Raymond dał Ci już ich listę? Jeśli tak to po prostu przesłuchaj każdego, ja też tak miałem i się okazało, ze jeszcze z Leuvanderem nie gadałem. ;D
 
Z tego co wiem to każda oryginalna wersj gry ma PORADNIK... Skoro masz z tym problem to wczytaj sejwa z poprzedniego wydarzenia albo kup sobie orginał....
ta dzieki sprubojetylko ze poradnik komus pozyczylem i nie wiem komu
zal, wiadomo że masz nieorginalną grę, tylko próbujesz sie wykręcić, byśmy udostępnili ci informacje... Znam takie zachowania.
 
juz przeszlem :D:D:D nie trzeba bylo wchodzic na cmentarz zeby sie dowedziec ze raymond to Azar trzeba bylo tylko na sekcji powiedziec :-"Co o tym myślisz???"-"zewnetrzne obawy to nie wszystko..."-"coś tu nie gra"i potem dowiesz sie ze Shani dała mu flinseh (ten narkotyk) który dostała od raymonda. i potem kadaja ze raymond to Azar :D:D Koniec
 
Aragorn10 said:
juz przeszlem :D:D:D nie trzeba bylo wchodzic na cmentarz zeby sie dowedziec ze raymond to Azar trzeba bylo tylko na sekcji powiedziec :-"Co o tym myślisz???"-"zewnetrzne obawy to nie wszystko..."-"coś tu nie gra"i potem dowiesz sie ze Shani dała mu flinseh (ten narkotyk) który dostała od raymonda. i potem kadaja ze raymond to Azar :D:D Koniec
Fissteh.Jest jeszcze jedna sprawa:po śmierci Raymonda na parterze pojawiają się czerwone dywaniki a na stole pudełko z Fisstechem.(Od Vincenta dowiemy się,że Azar jest uzależniony.)
 
Nawiązując do tego questa, ja mam inny problem.Oficjalnie w fabule nie dowiedziałem się, ze Raymond to Azar, natomiast zauważyłem mapę świata, narkotyki i drgający amulet. Mało tego, przepytałem z tego wszystkie Raymonda, który się wykręcił jakoś. No nie ważne... Gość pobiegł na bagna i powiedział mi, że będzie tam na mnie czekał. Vincent uniewinniony. Talar chyba też, w końcu odkryłem romans z Shani, który go uniewinnia. Dostałem sygnet straży miejskiej, ale nie da się go pokazać grabazowi, ani mu go dać. Chciałbym się dostać na cmentarz, żeby pozabijać alghule, albo cokolwiek - poza tym, z ciekawości. Oczywiście, dzięki spoilerom bez ostrzeżenia dowiedziałem się już pół roku temu, że tam znajdę ciało Raymonda ( ale jakoś nie grałem przez ten czas w wieśka ). Moim zdaniem, powinna być opcja, żeby w tej fazie także dowiedzieć się o tym, że detektyw to Azar pod iluzją. W końcu, teoretycznie, Geralt idzie pod wierzę nieswiadomy.Niestety... U Talara nie ma opcji dialogowej, żeby spłacić dług Grabaża, a u Vincenta żeby dostać pozwolenie. To o co come one?
 
A gadałeś o tym z grabarzem? Że chcesz wejść na cmentarz? Dopiero wtedy można zagadać z Vincentem lub Talarem. No i możesz się dowiedzieć ,że to Azar po odpowiednio przeprowadzonej sekcji zwłok. Nie musisz znajdować ciała Raymonda. Ale wtedy wszyscy podejrzani automatycznie są uniewinniani.Edit: Ale tak czy inaczej jeśli wysłałeś Raymonda-Javeda na bagna nie wiedząc ,że będzie to pułapka to już na cmentarz nie wejdziesz w II akcie.
 
Mój problem wygląda tak : Dostałem zlecenie na zabójstwo Baraniny ale wiem ze
jest nie winny, wiec idę do krypty szukać ciała detektywa . Rozwalam boczna ścianę Aardem i w sarkofagu są tylko pieniądze, a ciała nie ma o co chodzi ?
Oznaczaj spojlery! Istnieją jeszcze tacy, co tego nie wiedzą.Iwona.
 
Jeśli mnie pamięć nie myli to ciało Raymonda znajdowało się niedaleko ściany po lewej ręce Geralta gdy ten stoi przodem do komnaty.
 
problem z 'wdzięcznośćią grabarza:
mam problem z zadaniem "wdzięczność grabarza" - powinienem mu powiedzieć o znalezisku w krypcie - ale tam nie ma ciała Raymonda :eek:gram drugi raz, więc dokładnie pamiętam gdzie powinno leżeć ciało - ale nie ma.Azar/Raymond czeka już na mnie przy wieży, Kalkstain obrażony, Baranina ubity, itd. nawet strażnik wieży ubity - po prostu krypte zostawiłem sobie na koniec II aktu - w sumie to bez znaczenia, ciało powinno być tam ukryte (za ścianą rozwalaną Aardem)Wie ktoś czy jakoś można zakończyć 'wdzięczność grabarza"
 
Aktualizacja zadania pojawia się dopiero gdy zajrzymy do "ekwipunku" ciała. Może po prostu przeszedłeś obok niego?
 
diagnosta75 said:
A ja mam wielki problem.Nie moge wykonac "anatomi zbrodni" ponieważ Raymond nie wysyła po mnie nikogo(no ale to może dlatego że jak byłem wcześniej u niego to chlapnołem o niewinności Vincenta) Ale do rzeczy mam rozpoczęte zadanie "Co kryje prawda" (bynajmniej tak pokazuje dziennik) i chciałbym rozpocząc "wdzięcznośc grabarza" i tu zaczyna się MEGA PROBLEM ponieważ rozmawiam z Grabarzem i nic na temat tego zadania się nie dzieje wogule się nie rozpoczyna.Podczas rozmowy z nim są tylko dwie opcje (moje)"dlaczego cmentarz jest zamknięty" i "bywaj" PROSZE pomużcie mi co mam zrobic aby to zadanie rozpocząc?Z góry BARDZO DZIĘKUJE!
jesli walczyles w domu raymonda z bandytami da cie liste nowych podejrzanych przesluchujesz ic on cie wzywa i po rozmowie z detektywem otrzymujesz zadanie anatomia zbrodni w tym samym czasie podczas rozmowy zgrabarzem bedziesz mogl z nim tak porozmawiac ze powie ci jak wejsc na cmenyarz
 
To dodam od siebie małe pytanie: czy jest szansa na to, ze "Wdzięczność grabarza" w ogóle nie da się wykonać w II akcie? Robiłem questy bez ładu i składu, i, przyznam się, trochę bezmyślnie. Nie załapałem, że to ode mnie zależy, kogo uniewinnię (właściwie to załapałem to już za późno). Oskarżyłem Kalksteina i zabiłem baraninę. W międzyczasie grabarz obiecał mi klucz na cmentarz, poszedłem do Talara, obiecał, że umorzy dług, gdy go uniewinnię. W którymś tam momencie pojawiło mi się "zakończone zadanie podejrzany: Talar - zdobyłem dowody niewinności Talara" - ale Talar nie podejmuje wątku o umorzeniu długu. Teraz już jestem pod koniec aktu, zrobiłem prawie wszystkie questy, a Talar nadal milczy.
 
Witam!Mam problem z wymienionym wyżej zadaniem. Chciałbym dostać się na cmentarz, a do tego muszę dostać przepustkę od grabarza. Cytat za poradnikiem: "Możemy spróbować dostać ją na dwa sposoby: na drodze urzędowej u kapitana Vincenta Meisa (jeśli zakończymy zadanie Podejrzany: Vincent Meis) lub anulując długi u pasera Talara (po zakończeniu zadania Podejrzany: Talar).Rzecz w tym, że zadania te w dzienniku są uznane za zaliczone, ale przy rozmowie z Talarem lub Vincentem nie ma żadnej nowej linii dialogowej. Jest na to jakaś rada? Z góry dzięki za pomoc.
 
Jeżeli naprawdę musisz dostać się na cmentarz, a nie wychodzi Ci to z grabarzem to udaj się do Vincenta, Kapitana Straży. Gdy dostaniesz listę od Raymonda zobaczysz na niej Vincenta. Zrób wszystko aby go uniewinnić o ile pamiętam to musisz:
- Pogadać ze strażnikami przy Bramie do Dzielnicy Handlowej.- Być w Magazynie przy spotkaniu Vincenta z SalamandrąI było coś kurdę jeszcze, ale nie pamiętam. Chyba sekcja ale pewny nie jestem... A tak! Sekcja! Musi wykazać Azara Javeda wtedy uniewinnisz wszystkich. ^^
 
Top Bottom