Problem z wejściem na drabinę :/

+
Masakra nie mogę przejść gry, muszę się wspiąć po drabinie na latarnie, wczesniej zaprzepascilem misje poboczną z cerys poniewaz jak zeszlem do piwnicy po miecz nie moglem z tamtad juz wyjsc:/ wiedzmin podchodzi do drabiny chwyta się jej ale wogole nie wspina się. Można tylko z niej zeskoczyć.
Ściągnałem wszystkie dlc i kupiłem nawet dodatki krew i wino , serca z kamienia myśląc że to może pomoże. Niestety nie pomogło !!! :/// Miał ktoś problem z drabinami? A wspomne jeszcze ze wczytanie ostatniego savu tez nie pomaga :(.
 
Ostatnio jest chyba jakiś nowy BOOM na wiedźmaka bo sam zacząłem grać. YouTube'owi Twórcy też się obudzili.

Muszę wspomnieć, że też zauważam mnóstwo bugów, których wcześniej nie uraczyłem. Nie wiem z czego to wynika. Szczerze współczuję. Myślę, że powinieneś uderzyć bezpośrednio do supportu.
Jedyne co przychodzi mi do głowy to wczytanie wcześniejszego save'a i nie używanie tej drabiny w miarę możliwości ;)
 
Męczyłem, męczyłem i po paru godzinach walki się udało. Nic mi nie pozostało jak odinstalowanie gry. Pobrałem na nowo, zainstalowałem wczytałem save i w końcu załapało, wspina się!!!! Tematu jednak nie zamykam, zobaczymy czy problem nie powróci. Jutro się biorę za granie i zobaczymy.
 
Last edited:
Top Bottom