Problem z zadaniami z podróźy

+
Witam,

Mam problem z zadaniami z podróży w zeszłym tygodniu kupiłem sobie premium, zacząłem robić zadania i do teraz było wszystko ok.
Po zaliczeniu zadań wskakiwały następne, aż do tego momentu:
1601282820536.png
1601282841231.png

Zadanie 'wiedźmińskie siedliszcze' zaliczyłem ale następne cały czas nie aktywne,

Co zrobić aby to naprawić/ stało się aktywne ?
 
Mam podobny problem w podróży Alzura premium, nie zalicza mi zadania "Siły chaosu" - zagraj karty z umiejętnością UTWÓRZ w liczbie 5. Córka na swoim koncie ma podobnie. Próbowałem zaliczyć to zadanie w każdym trybie gry i żadnego postępu.
 
Też miałem problem z tym zadaniem, chyba niektóre karty się nie wliczają... wrzuciłem więc do nowej talii co się dało z "Utwórz" i "Stwórz" i po jednej grze mi zaliczyło, ale nie wiem dzięki którym kartom :/
 
MichalG666: dzięki, podziałało. Talia Nilfgardu, wszystko co miałem "utwórz", uzupełniłem o "stwórz" i zaliczyło od razu 5 :)
 
Utwórz i stwórz w Gwincie to typowy przykład jak nie dobierać słów kluczowych.
 

Lexor

Forum veteran
MichalG666: dzięki, podziałało. Talia Nilfgardu, wszystko co miałem "utwórz", uzupełniłem o "stwórz" i zaliczyło od razu 5 :)
CDPR już nie pierwszy raz w ten sposób pokazuje, że ma problem z polską wersją swojej gry. Wstyd.
 
Tak sobie myślę, że może w tym zadaniu chodzi o zagranie tych 5 kart podczas jednej gry, czego zapomnieli dopisać. Dużo gram na drafcie i powinno choć raz coś zaliczyć, a tu ciągle było 0/5 aż nagle 5/5..
 
Mam problemy z Podróżą. Od ponad tygodnia wisi mi zadanie "Siły chaosu" polegające na zagraniu 5 razy kart z kategorią "Utwórz". Zagrałem już chyba z 50 takich kart a postęp się nie rejestruje. Nie mogę iść dalej w zadaniach z podróży przez to
Post automatically merged:

Ok, zrobiłem jak radzili Koledzy z góry i zaliczyło
 
Last edited:
Top Bottom