Problem z zadaniem ,,Pełna kolekcja kart,,

+
Problem z zadaniem ,,Pełna kolekcja kart,,

Witam, brakuje mi doslownie4 kart z kolekcji gwinta, domyslam sie ze s to karty ktore byly do zdobycia w turnieju o wysoka stawke. Niestety wtedy przegralem chyba z 1 graczem i poszedlem dlaej w fabule nie zapisujac posepu przed turniejem i teraz brakuje mi kart ktore byly tam do wygrania dokladnie po jednej z kaert dowódcow z kazdej tali (Eredin Breacc Glas Zabojca Auberona, Emhyr van Emreis Pan Poludnia, Foltest Żelazny Władca i Francesca Fidabair Krolowa Dol Blathanna)

Zadanie Pełna kolekcja kart ciagle jest aktywne, nie zostalo zapisane jako nieukończone wiec mam do Was pytanko czy moge jakos jeszcze zdobyc te krty i jak? Niestety nie mam zapisu do turnieju a samo zadanieo wysoka stawke zostalo zakonczone powodzeniem (bez wygrania tych pojedynkow )

Przewodnik magiczny po gwincie pokazuje mi:

Novigrad-4 (pewnie to te 4 karty dowodcow

Napotkani gracze- 2

Proszę o pomoc i odpowiedz czy mozna zdobyc jeszce te karty ktorych nie wygralem w tamtym turnieju?
 
Last edited by a moderator:
piotrekj66;n7948490 said:
Zadanie Pełna olekcja kart ciagle jest aktywne, nie zostalo zapisane jako nieukończone
Nie da się go oblać, co najwyżej wykonać.
Napotkani gracze, to musisz z jakimiś losowymi postaciami se pograć, z którymi wcześniej nie grałeś (np. kupcy, rzemieślnicy itd., co ważne, w to wlicza też tych, których się odblokowuje) a Novigrad to z zadania. Możesz zawsze odpalić konsolę, jeśli ją masz zainstalowaną, jeśli nie, to ściąg, zainstaluj, jest to proste, poszukaj listę kard z ichnimi ID i sobie powklepuj, jeśli to zadanie cię razi w oczy. Inaczej jego raczej nie odfajkujesz.
 
ale ja wiem ze te 4 karty z Novigradu to sa za zadanie o wysoka stawke czy jakos tak ze gramy tam turnie w Gwinta, niestety to bylo dawno i nie wygeralem am tych kart teraz pytamczy moge je teraz jeszcze zdobyc czy juz przepadlo i trzeba gac od nowa co odpada
 
piotrekj66;n7949720 said:
pytamczy moge je teraz jeszcze zdobyc czy juz przepadlo

kubolmem;n7949670 said:
Możesz zawsze odpalić konsolę (...) Inaczej jego raczej nie odfajkujesz.
Czyli nie, nie ma już możliwości zdobycia tych kart.
 
Jeśli się nie mylę, to ostatnia karta dowódcy Foltesta i Emhyra znajduje się u kupca w tej wsi, gdzie musimy
w Serca z Kamienia udać się do elfki w zadaniu ,,Sezamie, otwórz się!
 
I zadanie ,,Pełna kolekcja kart" może zostać zakończone z niepowiedzeniem jeśli
nie zagramy w gwinta w tej rezydencji, gdzie z Triss musimy uratować Alberta czy jak mu tam xD
 
Nie mogę założyć tematu bo nie mam 10 postów napisanych, ale może ktoś tutaj mi pomoże. Ja mam taki problem że jak podniosą jakąś kartę/kupię To pokazuje mi się nowe zadanie pełna kolekcja kart i od razu pisze że niepowodzenie. Co mam zrobić. Dodam że mam 17lvl i miałem wywalone na tego gwinta :/
 
Może dlatego nie zalicza, bo niektórych kart już nie będziesz mógł zdobyć. Pewnie były dostępne w zadaniach, które już ukończyłeś.
 
Top Bottom