Problem z zainstalowaniem gry :/

+
Problem z zainstalowaniem gry :/

Cześć, witajcie, mam problem z zainstalowniem gwinta, ale zacznijmy od poczatku. Kolega kiedys mi powiedział o close becie i kluczach u ojca dwojki dzieci wiec byłem na live, zdobyłem klucz i spk mam gwinta, po jakims tygodniu i przegraniu 7h w tą gierke, zaczeło mi brakowac pamieci i usuwałem wszystko co sie dało i usunałem gwinta :/ zapomniałem jakos o tej grze, odinstalowałem gwinta i GOG'a. Ostatnio zobaczyłem posta na facebooku ze gwint jest w open becie a brakowało mi jakies gierki przy ktorej moglbym sie oddenerwować. wszystko spk zainstalowałem GOG'a, zalogowałem sie i chce zainstalowac gwinta i okazuje sie ze nie moge, (wszystko jest na screenach) załozylem drugie konto i tam tak samo, mogly mi ktos doradzic jak rozwiazać ten problem z jakże chwalebną grą? z góry wszystkim dziekuje :) PS. przypomniałem sobie z mozna zrobic backupa ale niestety to nie działa, niby sie pobiera ale nic sie nie pobiera (incepcja lol)

PS.2 udało mi sie pobrac ten plik ale to jest tylko instalator gwinta ktory sie nie ładuje :( prosze o szybka pomoc


 
Last edited:
Top Bottom