problem z zakonczeniem klejnoty rodzinne bug ?

+
problem z zakonczeniem klejnoty rodzinne bug ?

Witam wszystkichmoj pierwszy post i problemprzyjalem zadanie od kolesia przy kanalach o zdobycie klejnotow rodzinnych - nie psozedlem odrazu wykonac tylko an bagna itd. wkoncu zakonczylem zadanie i zdabylem zygnet (chyba oniego chodzilo z tego co pamietam) w opsie jest ze ma msie z nim spotkac przy kanale a jego tam nie ma przychodze o roznych porach i nie moge go spotkac -czy ktos mai ltaka sytuacje mam patcha 1.1apzodrawiamkoziarz
 
Miałem podobny problem. Spróbuj go dorwać na godzinkę, dwie przed świtem. A jak się nie uda, to jeszcze wcześniej. Koleś mówi, że będzie rano, ale nie zawsze tam rano jest :)
 
tak jak autor tematu, mam ten sam problem z tym cwaniaczkiem. Próbuję złapać go o różnych porannych godzinach , a go wiecznie nie ma.
 
Wystarczy że przenocujesz u Kalkstaina do 6 rano i tam pójdziesz. Jeśli go nie będzie, poczekaj chwilkę. Musi się pojawić.
 
"Cwaniaczek" u którego kończymy questa z pamiątką rodową pojawia się miedzy 6:30 a 8:00 rano
 
koziarz, ja zrobiłem tak: medytujesz do rana minus jedna godzina i łapiesz go, będzie tam napewno, bo budzisz się w godzinach, które zostały podane wyżej :) Też wykonywałem to zadanie po powrocie z bagien ;)powodzenia.
 
ja z kolei mam 1.2 i mam nastepujacy problem z tym questem: spotykam go w godz. 6.30 - 8.00 ale jak chce z nim zagadac to on tylko mowi cos na "dzien dobry" a ja nie mam możliwosci wybarania zadnej opcji dialogowej bo Geralt sam mowi "bywaj" i rozmowa sie konczy. tak jest za kazdym nastepnym razem. przeszedlem do III rozdzialu i dalej probuje - nic z tego :mad: . czy ktos skonczyl to zadanie z patchem 1.2?
 
A ja dorwałem gościa, oddałem pierścień i okazało się że jest to złodziej - szukałem ukrytych łupów... wtopa, była opcja aby nie oddać pierścienia ale niestety nie skorzystałem.
 
leszekkar said:
A ja dorwałem gościa, oddałem pierścień i okazało się że jest to złodziej - szukałem ukrytych łupów... wtopa, była opcja aby nie oddać pierścienia ale niestety nie skorzystałem.
Jaka wtopa? Przecież doświadczenie podskoczyło. W ten sposób wtopą można większość zadań określać.
 
jednak wydaje mi sie ze mialem ten pierscien i nic nie zostawilem w krypcie. w kazdym badz razie juz tamta gre dawno ukonczylem ale teraz gram od nowa po stronie elfow i zwroce na to uwage choc wydaje mi sie ze to bugedit:rzeczywiscie masz racje EDMUN, musialem widocznie w tamtej grze sprzedac go przez pomylke handlarzowi zanim zagadalem z cwaniaczkiem, poniewaz pierscien ten nie jest w ekwipunku w przedziale na fabularne przedmioty
 
Top Bottom