Problem z zakonczeniem

+
Witam chciałbym odblokować sekretne zakończenie ale nie odpala mi się dialog z johnym co proponuje atak na arasake. Mam 60% relacji z johnym, widziałem że niektórzy piszą że trzeba mieć 70% ale ja zrobiłem wszystkie misje z johnym i na wszystko się zgadzałem. Mam ukończone wszystkie questy i kontrakty. Podczas rozmowy z johnym na balkonie biorę że zaatakujemy z rough i czekam na ten ukryty dialog ale niestety po 10 minutach się nie wyświetla. Mam wersję 1.04
 

Gorghu

Forum regular
Zgadzanie się z Johnnym to nie wszystko. Trzeba podczas kilku rozmów z nim odpowiednio też prowadzić rozmowę (wybierać odpowiednie dialogi). Na YT widziałem gdzieś filmik gdzie gość pokazuje wszystkie ważne momenty podczas rozmów z nim i opcje które trzeba wybrać aby uzyskać te 70%.
 

Juffi

Forum regular
tak , poza poprowadzeniem odpowiednich "żółtych dialogów" to jeszcze trzeba wykazać zainteresowanie w niebieskich ;)
https://www.ign.com/wikis/cyberpunk-2077/How_to_Get_Johnny's_Relationship_to_70%#Search_and_Destroy

a jak Ci się nie chce jeszcze raz to jest prosty trick ( w zapisie przed wejściem na dach)
Cyber Engine Tweaks - wpisujesz w konsoli Game.SetDebugFact("sq032_johnny_friend", 1)
ewentualnie w edytorze zapisów dodajesz fakt sq032_johnny_friend z wartością 1

i po 5min niczego nie wybierania ( Araska , Panam , Rogue ) aktywuje się dialog o kamikaze
 
Witam chciałbym odblokować sekretne zakończenie ale nie odpala mi się dialog z johnym co proponuje atak na arasake. Mam 60% relacji z johnym, widziałem że niektórzy piszą że trzeba mieć 70% ale ja zrobiłem wszystkie misje z johnym i na wszystko się zgadzałem. Mam ukończone wszystkie questy i kontrakty. Podczas rozmowy z johnym na balkonie biorę że zaatakujemy z rough i czekam na ten ukryty dialog ale niestety po 10 minutach się nie wyświetla. Mam wersję 1.04
Jeżeli robiłeś zadania z Kerrym,jaktam Johnny mówi, że raczej nie dogaduje się z V, to nie będzie możliwości na sekretne zakończenie. Jak wszystko zrobiłeś dobrze, to Johnny tam powie , że V go uwielbia, czy coś w tym stylu.
 
Musisz dobrze poprowadzić rozmowę na polach naftowych z johnym , na miejscu gdzie wyrzucili jego ciało. Na yt jest sporo poradników jak to zrobić.
 
Obstawiam, że na wysypisku, gdzie szukaliście z Johnnym jego ciała nie wybrałeś kwesti: "To też spieprzyłeś", tutaj szukałbym problemu ze zrobieniem 70%.
 
Dzięki za pomoc :) użyłem edytora save i dodałem jedna kwestie. Bo na nowe przechodzenie nie mam zbytnio czasu a chciałem zobaczyć tę zakończenie :)
 
Top Bottom